A. Marčiulionis laukia dvikovos prieš Ą. Tubelį: „Rėksiu jam į veidą“

2026 m. kovo 4 d. 23:33
Lrytas.lt
Vilniaus „Ryto“ naujokas Augustas Marčiulionis apsilankęs tinklalaidėje „1-ON-1“ atskleidė, jog su nekantrumu laukia akistatos prieš Kauno „Žalgirį“ ir ypatingai akistatos prieš Kauno „Žalgirį“.
Daugiau nuotraukų (1)
Po iškovoto sidabro Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) „Rytą“ sukrėtė milžiniškos permainos. Tikslų nepateisinęs Jordanas Walkeris paliko komandą, o vietoje jo atvyko sirgalių numylėtinis Augustas Marčiulionis.
2021 metais vilnietis išvyko į JAV, kur 4 metus žaidė NCAA, vėliau bandė įsitvirtinti NBA G lygoje, bet galiausiai sugrįžo į Lietuvą, tą patį Vilniaus „Ryto“ klubą, iš kurio ir išvyko.
Jaunimo sistemoje A. Marčiulionis kilo kartu su Ąžuolu Tubeliu, tačiau šis praėjusią vasarą iš „Ryto“ perėjo į amžinų varžovų – Kauno „Žalgirio“ stovyklą.
KMT finalo dvikovoje tarp „Ryto“ ir „Žalgirio“, kurią pastarieji laimėjo 101:85, daug emocijų nedemonstruojantis Ą. Tubelis po sėkmingo epizodo gynyboje šaukė į veidą Speedy Smithui.
A. Marčiulionis pažadėjo, jog už pastarąjį veiksmą Ąžuolui atsakys tuo pačiu.
„Jau kalbėjomės, kad bus smagu. Juokaudamas rašiau Tautvilui, kai jis pasidalijo Ąžuolo bloku S. Smithui ir rėkė jam į veidą. Pasakiau, kad kovo 15-ąją pats pelnysiu du taškus su pražanga ir tada rėksiu jam į veidą.
Iš tiesų tai laukiu žaisti prieš „Žalgirį“ – tas derbis ir prieš Ąžuolą... Pastarąjį kartą vienas prieš kitą žaidėme universiteto draugiškos rungtynės. Gyvenime esame daugiau žaidę kartu nei vienas prieš kitą. Labai laukiu – bus smagu.
Jis manęs irgi daug laiko nematęs, klausė, kaip man sekasi su metimu, atsakiau, kad pamatysi. Laukiu šių rungtynių ir dėl Ąžuolo, nes jam gerai sekasi. Noriu pamatyti, kaip jis patobulėjo ir dabar žaidžia. Norisi vienas prieš kitą pažaisti“, – kalbėjo A. Marčiulionis

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.