Plaukikė K. Teterevkova Lenkijoje iškovojo šešis aukso medalius

Savaitgalį kaimyninėje Lenkijoje vyko tarptautinės plaukimo varžybos – Olštyno miesto prezidento taurė, kurioje dalyvavo beveik 600 jaunųjų plaukikų iš Lenkijos, Rusijos, Ukrainos ir Lietuvos.

Kotryna Teterevkova Lenkijoje laimėjo šešis aukso medalius.<br>K.Štreimikio nuotr.

Jun 5, 2019, 11:03 PM

Mūsų šaliai atstovavo 60 sportininkų iš trijų Lietuvos plaukimo klubų – Vilniaus miesto sporto centro, Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro ir Šiaulių „Delfino“, praneša ltuswimming.lt.

Dalyviai rungėsi skirtingose savo amžiaus grupėse, o daugiausiai galėjo startuoti šešiuose nuotoliuose. Sėkmingiausiai iš lietuvių varžybos susiklostė Europos jaunimo plaukimo čempionatui besirengiančiai Kotrynai Teterevkovai (Vilniaus MSC).

Lietuvos čempionė čia neturėjo lygių net šešiose distancijose – iškovoti šeši aukso medaliai. Ji triumfavo 50, 100 ir 200 m plaukimo krūtine rungtyse, taip pat 50 m peteliške ir 200 bei 400 nuotoliuose kompleksiniu būdu.

Penkis aukso apdovanojimus susižėrė 13-metė Virginija Volodkaitė (Vilniaus MSC). Triskart savo amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Domas Damanskis (Klaipėdos Gintaro SC).

Iš viso lietuviai šiose varžybose iškovojo per pusšimtį apdovanojimų – 20 aukso, 17 sidabro ir 16 bronzos medalių.