Penkiakovininkė M. Gineitytė pasaulio jaunių čempionate – 19-a

Sofijoje (Bulgarija) vykstančio pasaulio jaunių (iki 17 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato merginų varžybų finale lietuvė Medėja Gineitytė užėmė 19-ąją vietą.

Varžybų finale lietuvė Medėja Gineitytė užėmė 19-ąją vietą.<br> E.Šemioto nuotr.

2019-07-20 22:38

15-metė Lietuvos sportininkė buvo 15-a plaukime, 26-a – bėgime ir šaudyme ir iš viso pelnė 955 taškus.

Pasaulio čempione tapo bulgarė Svetla Zgurova (1006 tšk.), už nugaros finiše palikusi vengres Doriną Dobronyi (1005 tšk.) ir Sarą Toth Dorką (1005 tšk.).

17-mečių vaikinų varžybų finale sekmadienį dalyvaus Lukas Gaudiešius. Be to, šioje amžiaus grupėje L.Gaudiešius su Ugniumi Kabelinsku bei M.Gineitytė su Patricija Gudlevičiūte išbandys jėgas vaikinų ir merginų estafetėse.

Kartu vykstančio 19-mečių pasaulio čempionato asmeninėse varžybose rungsis Elzbieta Adomaitytė ir Titas Puronas.