„Hockey Punks“ iš Kauno parsiveža rezultatyvią ir užtikrintą pergalę

Lietuvos ledo ritulio čempionate sekmadienį pergalę iškovojo „Hockey Punks“ ekipa. Praėjusio sezono Lietuvos vicečempionai išvykoje 13:3 nepaliko vilčių lygos autsaideriams „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ ledo ritulininkams. Šis triumfas leido jiems sustiprinti antrąją poziciją ir išlaikyti viską savo rankose kovojant dėl reguliariojo sezono pirmosios vietos.

Donatas Kumeliauskas žaidė rezultatyviai.<br>Hockey.lt nuotr.

Jan 19, 2020, 10:03 PM, atnaujinta Jan 20, 2020, 12:22 AM

Sužaidus vos 62 sekundes „Hockey Punks“ įsiveržė į priekį po Donato Kumeliausko įvarčio, tačiau Erminas Gutauskas sugebėjo rezultatą išlyginti, o netrukus „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ komanda pasižymėjo mažumoje, kai tiksliai į vartus metė Nojus Jonas Kudzevičius.

Visgi, pranašumą šeimininkams pavyko išlaikyti vos 21 sekundę, kai rezultatą išlygino Algimantas Visockas.

Dar kartą įgyti persvarą ir ją padvigubinti „pankams“ pavyko paskutinę kėlinio minutę, kai pasižymėjo Aliaksejus Kuveka ir antrąjį įvartį pelnęs D.Kumeliauskas.

Kur kas ryškesnė „Hockey Punks“ persvara buvo antrajame kėlinyje. Jį įvarčiu pradėjo Sergejus Markovskis, o vėliau atitinkamai dukart ir kartą pasižymėję A.Kuveka bei D.Kumeliauskas dar antrajame mačo trečdalyje užfiksavo po „hat-trick'ą“. Beje, pastarasis savo trečiąjį įvartį pelnė žaisdamas mažumoje.

Paskutiniame kėlinyje savo statistiką dar pasigerino po kartą tiksliai smūgiavę S.Markovskis, Jegoras Bezuglyj, Aivaras Bendžius bei dukart pasižymėjęs Andrius Kaminskas. Tuo tarpu oponentų ekipoje trečiąjį įvartį pelnė Dovydas Žiūkas.