Marijampoliečiai liepą mokės pigiau už vandenį: priežastis – aiški

2018 m. liepos 21 d. 17:13
Marijampolės gyventojai liepą mokės mažiau už tiekiamą šaltą vandenį, nes šią savaitę jis buvo užterštas, pranešė savivaldybė.
Daugiau nuotraukų (1)
Marijampolės savivaldybė pranešė, kad vandens tiekimo įmonės „Sūduvos vandenys“ valdyba nusprendė, jog marijampoliečių sąskaitos už šalto vandens tiekimą liepos mėnesio 15-a dienų bus sumažintos 30 proc. įmonės sąskaita.
„Gyventojams tokiu būdu bus kompensuojamos patirtos išlaidos dėl liepos 17 dieną Vasaros gatvės vandenvietėje įvykusios technologinės klaidos, dėl kurios vanduo dalyje miesto įgavo neįprastą kvapą ir skonį“, – rašoma savivaldybės pranešime.
Marijampolėje antradienį dezinfekuojant vandenvietės filtrą, taip naikinant vandentiekio vandenyje užsiveisusias lervas, į geriamąjį vandenį pateko antrinių chloro reakcijos produktų.
Penktadienį vietinė maisto ir veterinarijos tarnyba po atliktų bandymų nustatė, kad vanduo saugus vartoti.
MarijampolėtaršaVanduo
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.