Po apsilankymo vienoje parduotuvėje vilnietis liko apstulbęs: taip nutikti gali kiekvienam Prekybos tinklas pripažino klaidą (4)

2026 m. rugpjūčio 29 d. 16:41
Į naujienų portalą Lrytas kreipėsi vilnietis Ruslanas Kačalovas, kuris pasakojo, kad po apsipirkimo „Rimi“ parduotuvėje Lazdynėliuose susidūrė su nekasdiene situacija, kuri, jo teigimu, baigėsi dideliu nusivylimu. Tuo tarpu prekybos tinklas apgailestauja dėl susidariusios situacijos.
Daugiau nuotraukų (10)
Vyras teigė, rugpjūčio 23 dieną apie 12.30 val. apsipirkęs parduotuvėje jis norėjo pasinaudoti tualetu. Prie įėjimo, anot jo, buvo nurodyta, kad naudojimasis juo kainuoja 50 centų, o atsiskaityti galima tik grynaisiais pinigais. Tuo metu reikiamos monetos jis neturėjo, todėl kreipėsi į kasininką ir paprašė leisti už paslaugą atsiskaityti banko kortele.
„Darbuotojas kategoriškai atsisakė. Paprašiau pakviesti parduotuvės vadovę, tačiau, nors ji buvo šalia, į situaciją nereagavo ir jokio sprendimo nepasiūlė“, – pasakojo vyras.
Jis pabrėžia, kad didžiausią nusivylimą sukėlė ne pats atsiskaitymo būdas.
„Mano skundas nėra vien dėl to, kad už tualetą nebuvo galimybės atsiskaityti banko kortele. Suprantu, kad prekybos vieta gali nustatyti atsiskaitymo būdus, tačiau tikiuosi, kad mokantiems klientams, susidūrus su objektyvia problema, darbuotojai ir parduotuvės vadovybė ieško sprendimo, o ne tiesiog kategoriškai atsisako padėti“, – teigia jis.
Pasak Ruslano, po šio įvykio jam susidarė įspūdis, kad jo, kaip kliento, problema niekam nerūpėjo.
„Man ypač nemalonu dėl bendro požiūrio į klientą. Esu Rimi klientas, tą dieną parduotuvėje apsipirkau, tačiau susidarius elementariai situacijai pasijutau taip, lyg mano problema apskritai niekam nerūpėtų.
Manau, kad toks klientų aptarnavimas yra visiškai netinkamas. Labai gaila, kad su klientais galima pasielgti taip, jog žmogus pasijunta nereikalingas ir paliktas visiškai be pagalbos.“, – sakė jis.
Vyras kreipėsi į prekybos tinklą prašydamas paaiškinti, kokia yra bendrovės politika tokiose situacijose, kodėl darbuotojai nepasiūlė jokios alternatyvos, nors klientas ką tik buvo apsipirkęs, kodėl į situaciją nereagavo parduotuvės vadovė, įvertinti konkrečių darbuotojų elgesį bei informuoti, kokių veiksmų bus imtasi, kad panašios situacijos ateityje nepasikartotų.
„Po šio įvykio turiu rimtų abejonių, ar ateityje norėsiu lankytis „Rimi“ parduotuvėse, taip pat rekomenduoti jas savo šeimos nariams“, – teigė Ruslanas.
Apgailestauja dėl susidariusios situacijos
Naujienų portalas Lrytas kreipėsi į prekybos tinklą „Rimi“ komentaro, nes tokia situacija gali pasitaikyti ne vienam pirkėjui.
Viešųjų ryšių vadovė Luka Lesauskaitė-Remeikė tikino, kad apgailestauja dėl šios situacijos ir kliento patirtų nepatogumų.
„Šiuo konkrečiu atveju situacija galėjo ir turėjo būti išspręsta vietoje – darbuotojai turi galimybę išskirtiniais atvejais padėti klientui pasinaudoti tualetu ir be mokesčio.
Deja, šį kartą klientui nebuvo pasiūlytas tinkamas sprendimas.
Šioje parduotuvėje tualeto paslauga yra mokama, šiuo metu už ją galima atsiskaityti grynaisiais. Suprantame, kad galimybė atsiskaityti tik grynaisiais šiandien ne visada atitinka pirkėjų lūkesčius, todėl vertiname, kaip šią paslaugą būtų galima organizuoti patogiau.
Situaciją aptarėme su parduotuvės komanda ir priminėme, kad tokiais atvejais svarbiausia ne formaliai nurodyti galiojančią tvarką, o padėti pirkėjui rasti sprendimą. Kliento už patirtą nepatogumą atsiprašome, – pažymėjo ji.
Rimitualetasprekybos tinklas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.