Savo 80-ąjį gimtadienį Romas pasitiko taip, kaip tik jis ir moka – elegantiškai, su šypsena ir plačiai atverta širdimi draugams.
Jaukiajame „Stiklių“ kiemelyje susirinko artimiausi bičiuliai – žmonės, su kuriais gyvenime jis dalijosi įvairiausiomis akimirkomis. Tarp gurmaniškų skonių, šiltų žodžių ir nostalgiškų prisiminimų skambėjo ne tik tostai, bet ir gyvenimiškas džiaugsmas.
„Norėjosi šventės ne tik sau, bet ir draugams. Juk taip smagu susiburti – dabar vis rečiau visi susitinkame. Reikia pakelti taurę ir prisiminti tuos laikus, kai buvome jauni...“, – šypsodamasis kalbėjo Romas.
Vyras labai mėgsta keliones, tad ir tikrąją gimimo dieną – gegužės 28-ąją – R.Zakarevičius pasitiko ne Lietuvoje.
Su keliais bičiuliais Romas atostogavo Italijoje, tad jubiliejaus šventę Lietuvoje teko kiek nukelti.
„Tikrąją gimtadienio dieną gražiai pavakarieniavome ir tiek. Ne toks amžius, kad siautulingai švęsti“, – juokėsi Romas.
Pajuokauti dėl amžiaus, žinoma, galima, tačiau Romas tikrai gyvena aktyviai ir mėgsta smagias draugų kompanijas.
Bėgantys metai – tik skaičius pase. Juk svarbiausia, kad Romas pats jaučiasi ir atrodo puikiai.
„Nuo metų nepabėgsi, bet jie neturi būti kliūtimi. Nesijaučiu aštuoniasdešimties – atrodo, dar viskas įmanoma, dar galiu, dar noriu“, – tikino jis.
Pasak Romo, gyvenime visada kažko trūksta – tokia jau žmogaus prigimtis: norėti daugiau. Tačiau jis moka džiaugtis tuo, ką turi.
„Ne viską gyvenime gali sau leisti. Bet darai, ką gali – dirbi, gyveni, laikaisi. Svarbiausia, gera nuotaika ir sveikata“, – nuoširdžiai kalbėjo jis.
Romas neslepia – jo stiprybė ir energija slypi žmonėse, kurie jį supa.
„Daug mano bendraamžių jau iškeliavo... Bet turiu artimų žmonių, kurie mane palaiko, su kuriais gera pasikalbėti. Jaučiuosi reikalingas, o tai, patikėkite, kiekvienam žmogui svarbiausia“, – patikino Romas.
