Vaivos Budraitytės šeimą supurtė skaudi netektis

2026 m. sausio 13 d. 13:29
Prieš pat Naujuosius metus astrologės ir būrėjos Vaivos Budraitytės šeimą sukrėtė skaudi netektis. Mirė žinomos moters uošvis – jos vyro Gaudento tėtis.
Daugiau nuotraukų (21)
Apie išgyventą netektį Vaiva paatviravo naujienų portalui Lrytas. Pasak jos, uošvio mirtis buvo skaudi, tačiau neišvengiama gyvenimo dalis.
„Nieko nenutiko nenatūralaus – tiesiog Gaudento tėtis buvo amžiuje ir, savaime suprantama, kad išėjimas Anapilin buvo lyg ir natūralus kosminio laiko prasme, cikle. Yra teisinga laidoti tėvus, taip pasaulyje surėdyta“, – Lrytas teigė ji.
Graikijoje gyvenimą kurianti astrologė šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje ir tikina, kad čia planuoja pasilikti dar kurį laiką – iki pat pavasario.

Jonas Mačiulis – apie pasiilgtą adrenaliną krepšinio aikštelėje, laiko patikrintus draugus ir šeimą

„Atvažiavau šventėms, o Gaudentas buvo čia nuo rudens dėl tėčio situacijos. Lietuvoje žadu būti iki kovo pirmų dienų, nes dalyvausiu Knygų mugėje. Su Alfu Ivanausku išleidžiame knygą apie šiek tiek kitokią astrologiją, tad jau deriname viršelį – turi tuoj „materializuotis“ iki galo“, – šyptelėjo ji.
Pasiteiravus, kur vieši grįžusi į Lietuvą, Vaiva pasakojo, kad sugrįžo į savo namus, kuriuos kadaise planavo parduoti, tačiau galiausiai nusprendė pasilikti.
Šiuo metu didžiulį namą sostinėje prižiūri dukra, tad grįžti visada yra kur.
„Namo nepardaviau, nes dukra norėjo jame gyventi – tai įsikūrė su šeima. Man smagu, kai parvažiuoju, yra kur apsistoti, o ir su vaikais gera bendrauti“, – džiaugėsi ji.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.