Kilus visuomenės pasipiktinimui, galiausiai prabilo ir pats ūkio savininkas – dainininkas Mindaugas Diliautas.
Apie galimai neprižiūrimus gyvulius pirmiausia pranešta Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai (VMVT).
Inspektoriams nuvykus į vietą, atsivėrė sukrečiantis vaizdas – dalis galvijų jau buvo nugaišę, o likę laikyti purve ir apleistame pastate.
Mokytoja Veronika – apie atlyginimą, kolegų intrigas ir nuosavą mokyklą
VMVT tuomet viešai skelbė apie radinius ūkyje.
„Radviliškio raj. gelbėjami gyvūnai. Gavę pranešimą apie neprižiūrimus gyvulius VMVT inspektoriai, nuvykę į vietą, aptiko šokiruojantį vaizdą: tvarte su įgriuvusiu stogu, gausiame purve, rastos 4 galvijų gaišenos. Ūkyje iš viso laikyta apie 30 galvijų – dalis jų rasta lauke, kita dalis – pastate.“
Susiję straipsniai
Tuo metu visuomenėje kilo didžiulis pasipiktinimas, mat viešai buvo skelbiama, kad šis ūkis priklauso žinomam televizijos projektų dalyviui ir dainininkui M. Diliautui.
Naujienų portalui lrt.lt susiekus su vyru, šis išsakė savo poziciją.
Įdomu tai, kad pats M. Diliautas dėl susiklosčiusios situacijos sau priekaištų neturi. Kaip jis teigė žurnalistams, gyvuliais rūpinosi kasdien ir darė viską, ką galėjo.
„Aš tai darau kiekvieną dieną jau aštuonerius metus. Dirbu be jokių atostogų, be jokio atokvėpio – net sirgdamas einu prie gyvulių.
Žmonės nemato, kad, pavyzdžiui, kai buvo minus 30 laipsnių, aš lauke kirviu kapojau šienainio rulonus. Žodžiu, aš sau priekaištų neturiu“, – minėtajam naujienų portalui kalbėjo ūkininkas M. Diliautas.



