Automobilį pamėgęs katinas nustebino vairuotoją savo įžūlumu

2016 m. liepos 24 d. 08:00
Viename Vilniaus kieme gyvenantis katinas jau nebe pirmą kartą stebina gyventojus savo įžūlumu.
Daugiau nuotraukų (4)
Šis katinas, kaip ir daugelis kiemo murklių, mėgsta miegoti ant automobilių kapotų. Tiesa, skirtingai nei jo gentainiai, jis neskuba sprukti šalin, vos prie mašinos prisiartina žmogus.
Kartą jis ne tik nesitraukė nuo automobilio tada, kai į jį įsėdo mašinos šeimininkas, bet ir šiam pradėjus važiuoti iškišo ir parodė liežuvį.

Automobilį pamėgęs katinas nustebino vairuotoją savo įžūlumu

Kartą įžūlus rainis jį bandžiusiam nuvyti vairuotojui parodė liežuvį.<br>Facebook nuotr. Daugiau nuotraukų (4)
Kartą įžūlus rainis jį bandžiusiam nuvyti vairuotojui parodė liežuvį.
Facebook nuotr.
Katiną pavyko nuvaryti nuo kapoto tik įjungus langų valytuvus.
Šįkart katinas buvo dar įžūlesnis. Net ir pradėjus važiuoti, jis nesitraukė nuo automobilio, o ramiai sau tupėjo ant kapoto, kol vairuotojas mėgino išsukti mašiną iš ankšto kiemo. Vienu metu rainis netgi pradėjo rąžytis.
Gyvūnui buvo nė motais, kad automobilis juda – panašu, kad jis mielai būtų išvažiavęs pasivažinėti ir į miestą, tačiau pagaliau buvo nuvytas vėl, kartą jau patikrintu būdu – įjungus valytuvus.
Katino pasivažinėjimą automobiliu galite pamatyti vaizdelyje apačioje.
KatinasKatėgyvūnas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.