Kaune – kraują stingdantis išpuolis: piktadariai pakorė keturkojį

2020 m. lapkričio 17 d. 16:10
Kaune, Vilijampolės rajono nuosavų namų kvartale piktadariai pakorė šunį. Vietos policijos atstovė spaudai Odeta Vaitkevičienė naujienų portalui lrytas.lt antradienio popietę pranešė, jog įtariamieji dar nenustatyti, vyksta jų paieškos.
Daugiau nuotraukų (7)
Egzekucija įvykdyta privataus namo teritorijoje, Algimanto gatvėje. Privačią valdą juosia tvora, yra įrengti vartai. 
Sprendžiant iš pastato ir kiemo vaizdų neatrodo, kad joje įsikūrę asocialūs žmonės.

Gyvūnų aktyvistai pakraupę – tokio žiauraus poelgio su šuniu dar nematė

Kol kas neaišku, ar prie nusikaltimo prisidėjo šios valdos gyventojai. Neatmetama, kad egzekuciją surengė jų svečiai arba prašalaičiai.
Kvartalo gyventojai šiurpų radinį aptiko sekmadienio rytą. Jie skubiai susisiekė su gyvūnų prieglaudos „Nojus“ atstovais, o pastarieji pranešė policijai.
„Didelis aviganio mišrūnas buvo su antkakliu ir grandine. Žmogau, kur toliau!?“, – prieglaudos atstovai savo feisbuko paskyroje baisėjosi nusikaltėlių veiksmais. 
Pareigūnai dėl žiauraus elgesio pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Piktadariui gresia bauda, areštas, viešieji darbai arba laisvės atėmimas iki 1 metų.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.