Nuo mažens valkatauti priversta katytė virto namų karaliene: ieško, kam galėtų dovanoti visą savo švelnumą

2023 m. gruodžio 14 d. 10:33
Lrytas.lt
Gražuolė Maiga ieško namų.
Daugiau nuotraukų (1)
Maiga dar visai nuo paauglystės valkatavo daugiabučio kieme ir miegodavo nestiklintuose balkonuose, taip vis prašydama, kad ją įleistų į vidų. Laimei, jos likimas pasisuko laiminga linkme ir ji atkeliavo į namų globą.
Dabar Maiga jau pilnai pasiruošusi keliauti į naujus namus: skiepyta, ženklinta, sterilizuota. Tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, nori žaisti ir glaustytis, meili žmogui ir noriai priima dėmesį.
Maigai apie 1 metus.
„Tikimės, kad Maiga neužsisuks nepopuliariausių juodai-baltų nematomų kačių karuselėje ir keliaus greit namo. Juk ir juodai balti kačiukai turi tokią pat meilės kupiną širdutę“, – sako „SOS gyvūnai“ savanoriai.
Jei norite gyvai susipažinti su Maiga, turėsite ne tik meilės, bet ir kantrybės, esat pasiruošę namuose priimti jauną katytę, tai „SOS gyvūnai“ kviečia užpildyti anketą https://forms.gle/VoTB1uz3xNF1VvHB6.
Per kelias dienas susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.