Austrijos lenktynėse iš pirmosios pozicijos startuos jaunasis monakietis Charles'is Leclerc'as

„Formulės 1“ pasaulio čempionato 9-ojo etapo – Austrijos „Grand Prix“ – kvalifikacijoje šeštadienį pirmąją iškovojo „Ferrari“ pilotas Charles'is Leclerc'as. 21-erių monakietis vos antrą kartą per karjerą stovės rikiuotės priekyje prieš startą.

Ch.Leclerc'as antrąkart per karjerą startuos pirmas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2019-06-29 21:02, atnaujinta 2019-06-29 21:12

Pačioje kvalifikacijos pabaigoje jis vieną ratą įveikė per 1 min. 03,003 sek. ir pagerino trasos rekordą.

Antrąją vietą užėmė „Mercedes“ pilotas britas Lewisas Hamiltonas, tačiau po įrašo peržiūros jis buvo nubaustas trijų starto pozicijų bauda ir startuos sekmadienį tik penktas.

Teisėjai skyrė baudą už tai, kad britas posūkyje sutrukdė „Alfa Romeo“ komandos atstovui suomiui Kimi Raikkonenui. Tad antroji pozicija atiteko „Red Bull“ pilotui olandui Maxui Verstappenui.

Teisėjai taip pat nubaudė „Haas“ atstovą daną Keviną Magnusseną, iškovojusį penktą poziciją. Už pavarų dėžės keitimą jam skirta penkių starto pozicijų bauda, tad iš 5-osios vietos jis krito į 10-ąją.