Maxas Verstappenas atvertė naują puslapį: pirmąkart startuos iš pirmosios pozicijos

„Formulės 1“ pasaulio čempionato 12-ajame etape sekmadienį Vengrijoje iš pirmosios pozicijos startuos trečiąją vietą sezono įskaitoje užimantis olandas Maxas Verstappenas. 21-erių metų „Red Bull“ komandos pilotui tai yra pirmoji per karjerą pirmoji starto pozicija, nors jis jau yra laimėjęs 7 etapus.

M.Verstappenas pirmąkart iškovojo pirmąją starto poziciją.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2019-08-03 19:11, atnaujinta 2019-08-03 19:22

Šeštadienį kvalifikacijos lenktynėse olandas pagerino trasos rekordą, ratą apsukęs per 1 min. 14,572 sek.

Greta jo startuos „Mercedes“ atstovas suomis Valtteri Bottasas, atsilikęs vos 0,018 sek.

Sezono lyderis britas Lewisas Hamiltonas lenktynes pradės trečias.

„Formulės 1“ etapas Vengrijoje bus surengtas jau 35-ąjį kartą.