„Formulės-1“ lenktynių pasaulio čempionato Singapūro etape pergalę šventė S. Vettelis

„Formulės-1“ automobilių lenktynių pasaulio čempionato Singapūro „Didžiojo Prizo“ („Grand Prix“) etapą sekmadienį laimėjo „Ferrari“ pilotas vokietis Sebastianas Vettelis. „Ferrari“ komandai tai buvo trečiosios laimėtos lenktynės iš eilės.

„Formulės-1“ etapą Singapūre laimėjo Sebastianas Vettelis.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 „Formulės-1“ etapą Singapūre laimėjo Sebastianas Vettelis.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (39)

Sep 22, 2019, 5:28 PM, atnaujinta Sep 22, 2019, 6:01 PM

Antrąją vietą užėmė kitas „Ferrari“ pilotas Charles'is Leclerc'as. Jis nuo nugalėtojo atsiliko +2,641 sek.

Trečias finišavo olandas Maxas Verstappenas iš „Red Bull“ ekipos. Jis S.Vetteliui pralaimėjo +3,821 sek.

Bendrojoje įskaitoje su 296 taškais vis dar pirmauja britas Lewisas Hamiltonas (Mercedes“). Jis sekmadienį rikiuotėje liko ketvirtas (+4,608 sek.).

Antras yra suomis Valtteri Bottas (231).

Lyderius vejasi Ch.Leclerc'as (200), M.Verstappenas (200) ir S.Vettelis (194).

Konstruktorių arba komandų įskaitoje „Mercedes“ (527 taškai) lenkia „Ferrari“ (394) ir „Red Bull“ (289) ekipas.

„Ferrari“ ekipa trijų pergalių iš eilės viename sezone nebuvo pasiekusi net nuo 2008 metų, kai Kimi Raikkonenas su Felipe Massa laimėjo ketverias lenktynes paeiliui.

16-osios sezono lenktynės jau rugsėjo 29-ąją dieną voks Sočyje (Rusija).