„Ferrari“ lenktynininkas jau ketvirtą kartą iš eilės startuos iš pirmosios pozicijos

Rusijos Sočio trasoje šeštadienį vykusioje „Formulės 1“ kvalifikacijoje geriausiai sekėsi „Ferrari“ lenktynininkui Charlesui Leclercui. Sportininkas per 18 ratų parodė geriausią laiką – 1 min. 31.628 sek. Tai jau ketvirtoji pirmoji pozicija iš eilės Ch.Leclercui.

Rusijoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje ketvirtąją „pole“ poziciją iš eilės iškovojo „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Sep 28, 2019, 4:53 PM

Antroje vietoje liko čempionato lyderis britas Lewisas Hamiltonas. O iš trečiosios pozicijos lenktynes pradės Sebastianas Vettelis.

Ketvirtoje vietoje važiavimus baigė „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas, nuo C. Leclerco atsilikęs daugiau nei puse sekundės. Tiesa, pritaikius baudą už variklio keitimą, olandas lenktynes pradės iš devintos pozicijos.