Japonijos GP etapo kvalifikaciją laimėjo „Ferrari“ pilotas S. Vettelis

„Formulės 1“ automobilių lenktynių pasaulio čempionato Japonijos Didžiojo prizo (Grand Prix) etapo kvalifikaciją sekmadienį laimėjo „Ferrari“ komandos pilotas Sebastianas Vettelis, kuris lenktynes pradės iš pirmosios starto pozicijos („pole“). Vokietis kvalifikacijoje pranoko komandos draugą Charles'į Leclerc'ą iš Monako.

Sebastianas Vettelis laimėjo Japonijos GP etapo kvalifikaciją.<br> PA/Scanpix nuotr.
 Kvalifikacijos rezultatai.<br> Twitter nuotr.
Sebastianas Vettelis laimėjo Japonijos GP etapo kvalifikaciją.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Sebastianas Vettelis laimėjo Japonijos GP etapo kvalifikaciją.<br> PA/AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Oct 13, 2019, 6:58 AM, atnaujinta Oct 13, 2019, 7:34 AM

Abu „Mercedes“ ekipos atstovai Valtteri Bottas ir Lewisas Hamiltonas rikiuosis antojoje starto eilėje.

S.Vettelis vieną Suzukos trasos ratą įveikė greičiausiai – per 1 min. 27,064 sek. Ch.Leclerc'ui nepavyko iškovoti penktosios „pole“ pozicijos iš eilės, nes jis vokiečiui pralaimėjo 0,189 sek.

V.Bottas nuo S.Vettelio atsiliko 0,229 sek., o L.Hamiltonas – 0,238 sek.

Olandas Maxas Verstappenas (1 min. 27,851 sek., +0,787) užėmė penktąją vietą, o tailandietis Alexas Albonas lenktynes pradės iš šeštosios pozicijos (tas pats laikas). Abu šie lenktyninkai yra iš „Red Bull“ ekipos.

Kvalifikacijos nebaigė ir avarijas trasoje patyrė lenkas Robertas Kubica („Williams“) ir danas Kevinas Magnussenas („Haas“).

Japonijos GP etapo lenktynės dėl šalyje siautusio taifūno taip pat vyks sekmadienį.

Bendrosios pilotų įskaitos lyderis yra L.Hamiltonas (322 taškai). Už jo rikiuojasi V.Bottas (249 tšk.), Ch.Leclerc'as (215 tšk.), M.Verstappenas (212 tšk.) ir S.Vettelis (194 tšk.).

Konstruktorių įskaitoje „Mercedes“ komanda (571 tšk.) lenkia „Ferrari“ (409 tšk.) ir „Red Bull“ (311 tšk.) ekipas.