A. Gelažninkas finišą pasiekė sutinusia koja, bet patenkintas skaičiavo aplenktus varžovus

Dakaro ralio trečiajame etape antradienį motociklininkas Arūnas Gelažninkas užėmė 30-ąją vietą, o bendrojoje įskaitoje pakilo į 35-ąją poziciją.

A.Gelažninkas trečiajame etape užėmė 30-ąją vietą.<br> Zigmas Dakar team nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Jan 7, 2020, 4:39 PM, atnaujinta Jan 8, 2020, 8:39 AM

Trečioji diena dalyviams pažėrė daugiau kilometrų greičio ruože, šalto oro ir grunto pakitimų. Pagaliau jie galėjo mėgautis labiau įprastu gruntu tokio tipo varžybose. Trasos net 59 proc. buvo smėlio, ir tai leido „Zigmas Dakar team“ palypėti aukštyn.

„Diena dvejopa: ir labai gera, ir nelabai gera. Sumušiau stipriai savo kelį, kai gavau akmeniu.

Koja dabar labai skausminga, ištinusi ir sunkiai lankstosi. Bet greičiausiai tai tik stiprus sumušimas ir po poros dienų turėtų praeiti’’,- tikėjosi profesionalus lenktynininkas.

Nepavyko išvengti ir kritimo. Ji buvo buvo prispaudęs motociklas, todėl A.Gelažninkas labiausiai gailėjosi prarastų kelių minučių.

Vis dėlto „Zigmas Dakar team“ atstovas džiaugėsi, kad turi ir gerų naujienų,nes pavyko palaikyti gerą tempą ir aplenkti nemažai sportininkų.

„Pagaliau gera diena. Džiaugiuosi rezultatu, o ralis tęsiasi toliau’’, – šypsojosi Arūnas.

Trečiadienį Dakaro ralio dalyviams teks įveikti net 672 km, iš jų 453 km – greičio ruožo.

Rezultatai. Motociklai. 1. R.Brabecas (JAV) – 3 val. 29 min. 31 sek., ... 30. A.Gelažininkas – atsiliko 33 min. 26 sek.

Bendroji įskaita. 1. R.Brabecas – 10 val. 39 min. 4 sek., 2. K.Benavidesas (Argentina) – atsilieka 4 min. 43 sek., ... 35. A.Gelažninkas – 1 val. 57 min. 57 sek.