Virš Dakaro finišo – klaustukas: A. Gelažninkas įspėjo dėl sunkios situacijos Džidos mieste

Motociklininkas Arūnas Gelažninkas iškėlė abejonių, kad penktadienį turėsiantis prasidėti paskutinysis 2022 metų Dakaro ralio etapas iš viso įvyks.

Ketvirtadienį Saudo Arabijoje Dakaro lenktynininkai sieks įveikti 11 etapą. Iki finišo liko vos du greičio ruožai.<br>A.Gelažninko feisbuko nuotr.

Jan 13, 2022, 10:45 AM, atnaujinta Jan 13, 2022, 12:58 PM

Savo „Facebook“ paskyroje „Orion Dakar Team“ lenktynininkas teigė, kad Džidos mieste situacija – sudėtinga, o 12-ojo etapo ateitis paaiškės paskutinę akimirką.

„Miestas šiuo metu yra smarkiai apsemtas vandens ir gali būti, jog rytoj starto apskritai nebebus. Situacija vis dar sprendžiasi“, – dar 11-ojo greičio ruožo metu teigė A.Gelažnininkas.

Penktadienį „Dakaras 2022“ ralyje lenktynininkai turėtų vykti iš Bišos į Džidos miestą. Penktadienį – paskutinysis Dakaro ralio etapas ir ralio finišas.

Trečiadienį, po dviejų kiek mažiau sėkmingų atkarpų, lietuvių motociklininkas A.Gelažninkas vėl finišavo. „Original by Motul“ klasėje jis užėmė 1-ąją vietą, bendroje įskaitoje buvo 31.