„Aurum 1006 km lenktynėse“ triumfavo trasos rekordą pagerinusi „Audi“ komanda

„Aurum 1006 km lenktynes“ laimėjo „Circle K – Lesta Racing Team“ komanda pagerinusi trasos rekordą.

„Aurum 1006 km lenktynėse“ triumfavo trasos rekordą pagerinusi „ Audi“ komanda<br> Vytauto Pilkausko ir Andriaus Lauciaus nuotr.

Jul 16, 2022, 9:00 PM, atnaujinta Jul 17, 2022, 10:24 AM

Marijus Mazuch, Eimantas Navikauskas, Ignas Gelžinis ir Julius Adomavičius su „Audi R8 LMS“ automobiliu trasą įveikė per 8 val. 20 min. 1,762 sek. ir tapo čempionais.

Antroje vietoje liko „Circle K MilesPlus Racing Team“ komanda su tuo pačiu „Audi R8 LMS“ automobiliu, kurį vairavo Oskaras Brazaitis, Paul August, Paul Aron ir Ralf Aron.

Treti su „PORSCHE 911 GT3 CUP (992)“ liko „LG OLED & PVCase by Porsche Club“, o automobilį pilotavo Mantas Janavičius, Aurelijus Rusteika, Michael Vergers ir Marius Bartkus.