Prancūzijoje iš pirmosios vietos startuos „Ferrari“ lyderis

Prancūzijos „Paul Ricard“ trasoje šeštadienį surengtoje 12-ojo „Formulės – 1“ etapo kvalifikacijoje pirmąją poziciją iškovojo monakietis „Ferrari“ ekipos narys Charlesas Leclercas.

Prancūzijos „Paul Ricard“ trasoje šeštadienį surengtoje 12-ojo „Formulės – 1“ etapo kvalifikacijoje pirmąją poziciją iškovojo monakietis „Ferrari“ ekipos narys Charlesas Leclercas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jul 23, 2022, 7:13 PM

Nugalėtojas įveikdamas greičiausią ratą pasinaudojo komandos draugo Carloso Sainzo „oro maišu“. Antroje vietoje likusį Maxą Verstappeną iš „Red Bull“ jis aplenkė 0,008 sek.

Antrasis „Red Bull“ sportininkas Sergio Perezas nekovojo dėl „pole“ pozicijos: dar prieš kvalifikaciją buvo aišku, kad dėl bolido elementų pažeidimų ir jų viršsvorio sekmadienį turės startuoti iš rikiuotės galo.

Trečią rezultatą pasiekė „Mercedes“ atstovas Lewisas Hamiltonas.