Į tokį klausimą sau turi atsakyti aštuoniolikmetis tauragiškis, kuris į teorijos egzaminą vietoje savęs atsiuntė kitą vaikiną.
Kaip pranešė Tauragės pareigūnai, lapkričio 29 dieną, apie 14 val. į VĮ „Regitra“ Tauragės filialą atvyko asmuo laikyti teorijos egzaminą už kitą vyrą, gimusį 1999 metais.
Pratimai „Regitros“ aikštelėje – ką būtina žinoti norint išlaikyti egzaminą?
„Regitros“ atstovė Ingrida Kuorytė patvirtino, kad suktybė buvo pastebėta būsimiesiems vairuotojams susėdus prie kompiuterių. Tuomet egzaminuotoja pagal tvarką ėmė tikrinti visų vairuotojų asmens dokumentus, bet vieno vaikino nuotrauka jai sukėlė įtarimų.
„Kolegė pasikvietė kitą kolegą, jie abu pamatė, kad nesutampa akių forma, kiti bruožai. Jie iškvietė policiją, o asmuo buvo išlydėtas iš egzamino salės“, - aiškino I.Kuorytė.
Tačiau pareigūnų vaikinas nesulaukė. Apsimetęs, kad eina į tualetą, jis pabėgo.
Pareigūnai pradėjo tyrimą pagal LR BK 304 str. 1 d., už ką gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 3 metų.
Reikia vairuotojo pažymėjimo? Siūlo pirkti už 1000 eurų (audio)
Pačiam būsimajam vairuotojui, kuris vietoje savęs atsiuntė kitą žmogų, kol kas negresia nieko, bet I.Kuorytė įspėjo, kad ši spraga tęsis nebeilgai. Jau paruoštas teisės aktų pakeitimas, pagal kurį tokie „gudručiai“ kitą kartą galės laikyti vairavimo egzaminą tik po metų.
Susiję straipsniai



