Vairuotojas taip išsigando, kad pagavo „stogą“ – sudaužė skolintą automobilį ir greičio matuoklį

2023 m. liepos 14 d. 10:14
Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas
Greitį pamėgęs 25 metų šiaulietis iš savo asmeninės patirties gali reziumuoti, kad dėl greičio patiriamas adrenalinas tikrai nevertas finansinių nuostolių, kurie gresia skraiduoliams keliuose.
Daugiau nuotraukų (3)
Ir ne tik baudos prasme. Skraidymas keliu dažnai baigiasi griovyje, sudaužomi savi ir svetimi automobiliai, padaroma didžiulė turtinė ir neturtinė žala, kurią reikia atlyginti.
Prieš šešerius metus vairuotojo pažymėjimą įgijusiam minėtam vaikinui, skolintu automobiliu viršijusiam leistiną greitį, patirties jį suvaldyti nepakako ir jo vairuojama transporto priemonė nudaužė prie kelio stovėjusį mobilų greičio matuoklį, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.
Liepos 1-osios vidurdienį kelyje Kuršėnai–Šiauliai prie trikojo greičio matuoklio budėjęs policijos darbuotojas išgirdo automobilio stabdžių cypimą ir išvydo nuo kelio skrendantį matuoklį, o paskui jį – automobilį, kuris aukštyn ratais nusileido į griovį.
Iš „Seat Alhambra“ išsikepurnėjęs vairuotojas buvo blaivus, medikų pagalbos jam neprireikė. Skrydis jam baigėsi sėkmingai sveikatos požiūriu, tačiau materialiniu požiūriu prognozės nelinksmos – sumaitotas svetimas automobilis ir kelias dešimtis tūkstančių kainuojantis mobilus greičio matuoklis.
Specialistai dabar vertina, ar matuoklis remontuotinas, ar visai nebenaudotinas. Jie tars savo žodį ir dėl turtinės žalos dydžio. Greičio matavimo įrangos įsigijimo kaina buvo apie 30 tūkst. eurų.
Šiaulietis pareigūnams aiškino, kad, važiuodamas keliu, jis pamatė netoliese stovintį greičio matuoklį ir, išsigandęs, kad bus užfiksuotas greičio viršijimas, staiga nuspaudė stabdžio pedalą. Automobilį ėmė nešti į šoną ir jis tapo nevaldomas. „Seat Alhambra“ keletą kartų vertėsi ir įlėkė į griovį.
Važiuojantiems leistinu greičiu greičio matuoklių baidytis netenka ir materialinių nuostolių skaičiuoti – taip pat.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.