Poilsiautojus pribloškė nuogų moterų elgesys paplūdimyje: vyras griežtai pareikalavo, kad jos liautųsi (4)

Nutarėme su šeima pasivaikščioti taip išreklamuotu promenados taku palei jūrą Melnragėje...

 Pajūryje poilsiavusi šeima susidūrė su agresyviais nuogaliais.<br> Lrytas.lt asociatyvių nuotraukų koliažas
 Pajūryje poilsiavusi šeima susidūrė su agresyviais nuogaliais.<br> Lrytas.lt asociatyvių nuotraukų koliažas
 Pajūryje poilsiavusi šeima susidūrė su agresyviais nuogaliais.<br> Lrytas.lt skaitytojo ir V. Ščiavinsko asociatyvioji nuotr.
 Pajūryje poilsiavusi šeima susidūrė su agresyviais nuogaliais.<br> Lrytas.lt skaitytojo ir V. Ščiavinsko asociatyvioji nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Lrytas.lt

2024-07-08 11:37, atnaujinta 2024-07-08 11:38

Taip pat nešėmės pikniką. Eidami promenados taku, nuėjome į kopas, kadangi buvo vėjuota diena, pasitiesėme pledą, išsitraukėme maisto indelius ir visi pradėjome valgyti.

Neužilgo visai prie mūsų netoliese priėjo dvi rusiakalbės moterys. Kopos buvo visiškai tuščios ir buvo daug vietos, bet jos specialiai atsigulė prie pat mūsų.

Jos pasitiesė pledą, nusirengė visiškai nuogai ir atsigulė, negana to jos specialiai dar prieš pat mūsų akis ir išsiskėtė kiek įmanoma.

Mes nusprendėme nekreipti dėmesio, kadangi buvome pradėję valgyti, ir toliau piknikavome.

Tačiau netrukus, akivaizdžiai dėl to, kad nekreipiame į jas dėmesio, moterys pradėjo šaukti ant mūsų, keikėsi ir grasino.

Reikalavo, kad mano vyras ir sūnus tuoj pat išsinešdintų iš kopų, o aš ir mano dukra nusirengtume visiškai nuogai, nes čia esą moterų paplūdimys.

Be to, jos pradėjo kalbinti mus, kodėl mano vyras ir sūnus žiūri į jų grožybes, tarsi kaltindamos juos dėl žvilgsnių.

Nustebusi ir sutrikusi bandžiau paaiškinti, kad mes tik norėjome ramiai praleisti laiką su šeima ir nežinojome apie jokias tokias taisykles.

Bet moterys nesiliovė, vis dar rėkė ir keikėsi teigdamos, kad mes pažeidžiame jų privatumą.

Atmosfera tapo labai nemaloni ir įtempta, tačiau nusprendėme nekreipti dėmesio ir toliau piknikauti, o po to, kai pabaigsime valgyti, ketinome tęsti pasivaikščiojimą promenada.

Tada tos moterys paėmė saujas smėlio ir metė ant mūsų maisto. Tai buvo viršūnė – mūsų kantrybė išseko. Vyras ir sūnus atsistojo ir griežtai pareikalavo, kad jos liautųsi.

Moterys dar labiau įsiuto, bet supratusios, kad jau pasiekė savo tikslus, prigulė vėl ant savo pledo.

Deja, mūsų maistas buvo sugadintas smėliu, tad teko susipakuoti daiktus ir palikti šią nemalonią vietą. Ši patirtis mums paliko nemalonų įspūdį ir sugadino mūsų dieną.

Už nuoginėjimą kopose – baudžiama

Vakarų ekspresas jau rašė, kad mėgautis saulės voniomis be maudymosi kostiumėlių ar glaudžių negalima, net jei kopos yra šalia oficialių moterų, vyrų ar nudistų paplūdimių.

Oficiali paplūdimio riba apima teritoriją nuo jūros iki kopų pradžios, o kopos – jau tokia pati vieša vieta kaip ir visos kitos, kur degintis be rūbų nedera.

Vis dėlto, nemažai poilsiautojų, atvykusių į moterų, vyrų bei nudistų paplūdimius, nevengia degintis be rūbų ir šalia esančiose kopose.

Greičiausiai dauguma tai daro ne piktybiškai, o dėl nežinojimo, todėl primenama apie taisykles.

Pastaraisiais metais, kai per kopas nutiesti pasivaikščiojimo takai, pasitaiko ir konfliktinių situacijų – vieni piktinasi besideginančiais, o šie – pro šalį einančiais žmonėmis.

Deginimasis be rūbų viešose vietose, nepatenkančiose į paplūdimių ribas, tarp jų – ir kopose, laikytinas viešosios tvarkos pažeidimu.

Už tokius pažeidimus Administracinių teisės nusižengimų kodekse numatyta bauda nuo 30 eurų iki 240 eurų.

Viešosios tvarkos skyriaus specialistai vykdo patikrinimus, kurių metu tikrina, kaip laikomasi Saugaus elgesio Klaipėdos miesto savivaldybės paviršinių vandens telkinių vandenyje taisyklių.

Tokiu atveju, jei asmenys būtų nuogi (nedėvintys maudymosi kostiumų ar dėvintys tik jų dalį) bendruose paplūdimiuose, būtų fiksuojamas šių taisyklių pažeidimas ir taikoma bauda nuo 16 iki 140 eurų.

Jei patikrinimų metu būtų užfiksuojama, jog nuogi asmenys yra ne paplūdimio zonoje, o kopose, būtų informuota policija.

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos: už skaitytojo turinį lrytas.lt neatsako.

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.