Astrologai: šiam Zodiako ženklui labiausiai tinka baltos namų sienos, tačiau vienam jų atstovui – tik juoda

Astrologai teigia, kad spalva nukreipia jūsų asmeninę energiją:

Astrologai teigia, kad ši spalva nukreipia jūsų asmeninę energiją.<br>123 rf nuotr.
Astrologai teigia, kad ši spalva nukreipia jūsų asmeninę energiją.<br>123 rf nuotr.
Astrologai teigia, kad ši spalva nukreipia jūsų asmeninę energiją.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Astrologai teigia, kad ši spalva nukreipia jūsų asmeninę energiją.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

VE, Užsienio spauda

Aug 12, 2022, 11:17 AM

Avinas: Rubino raudona

Avinas – drąsus ir ugningas Zodiako lyderis, nebijantis pareikšti savo nuomonę. Jūsų valdovas – Marsas, aistros ir varomosios jėgos planeta, todėl iš prigimties mėgstate gyventi ir siekiate to, ko norite.

Jūsų drąsiai ir ryškiai asmenybei reikalingi atitinkami dažai, todėl jūsų jėgos spalva – raudona – idealiai tinka jūsų miegamajam.

„Raudona – tai aistros ir troškimo spalva, – aiškina Stardust. Ši spalva taip pat atskleis jūsų gundančiąją pusę.

Jautis: Miško žalia

Jautis vertina grožį ir ramią atmosferą. Būdamas žemės ženklas, pirmenybę teikiate raminančioms spalvoms. Tačiau jūsų valdovė yra meilės ir romantikos planeta Venera, todėl taip pat mėgstate pasimėgauti.

Gili ir sodri miško žalia dažų spalva yra idealus atspalvis jūsų rafinuotam jautrumui.

„Žalia spalva ne tik puikiai tinka žemės ženklui, bet ir sušildys jų Veneros geismą gyventi“, – sako Stardust. O jei nesate nusiteikę kažkam tokiam tamsiam ir mąsliam, visada galite rinktis šviesiai žalią šalavijo spalvą, kuri praskaidrins kambarį, bet kartu turės tokį pat įžeminantį poveikį.

Dvyniai: balta

Astrologiškai kalbant, Dvyniai, jūs spinduliuojate pasitikėjimą savimi ir žavesį.

Mėgstate bendrauti ir užsiimti naujais pomėgiais, draugais ir romantiškais partneriais.

Jūsų planetos valdovas – bendravimo planeta Merkurijus, todėl jūsų mintys skrieja šviesos greičiu. Jums reikia erdvės, skatinančios atvirą mąstymą ir kūrybiškumą.

Nors iš pradžių tai gali skambėti kiek nuobodžiai, švarios baltos sienos yra geriausias pasirinkimas jūsų audringai vaizduotei. „Aštrus baltas atspalvis Dvyniams atrodys tobulas, nes leidžia jiems pasitelkti protą ir dekoruoti tuščią drobę“, – sako Stardust.

Vėžys: levandų

Jums, kaip šeimininkiškam ir globėjiškam Zodiako vandens ženklui, svarbiau nei bet kam kitam turėti namus, kuriuose iš tiesų jaustumėtės kaip šventovėje.

Po ilgos dienos, per kurią teikėte paramą ir patarimus draugams ir artimiesiems, jums reikia oazės, kurioje galėtumėte atsikratyti dienos streso.

Raminanti ir atpalaiduojanti šviesiai violetinė spalva yra idealus pasirinkimas jūsų miegamajam.

„Levandų spalva yra spalva, su kuria Vėžys sutaria labiausiai, nes ji ramina ir simbolizuoja saugumą“, – sako Stardust. Galite netgi apsvarstyti galimybę į kambarį įdėti šiek tiek tikrų levandų, nes šis augalas, kaip žinoma, gerina miegą.

Liūtas: Auksinė

Esate kūrybingas ir entuziastingas, mėgstate išsiskirti iš minios ir mėgstate padaryti didelį įspūdį. Esate Saulės, kuri valdo širdį ir ego, valdomas ženklas, todėl savo stiliumi tiesiog privalote išreikšti save, ne kitaip yra ir su namų dekoru.

Nereikėtų stebėtis, kad Zodiako žvaigždei reikia dažų spalvos, kuri reikalautų tiek pat dėmesio, kiek ir jūsų asmenybė.

„Liūtui, kuris simbolizuoja šlovingą saulę, idealiai tinka oranžinė arba auksinė spalva. Ji į jų gyvenimą įneš spindesio“, – aiškina Stardust. Ji taip pat dera su jūsų nuožmiai išdidžia ir pasitikinčia energija.

Mergelė: kreminė

Kai reikia rinktis ką nors gyvenime, nežiūrite, kas madinga. Jūs žiūrite į tai, kas atlaikys laiko išbandymą. Būdami žemės ženklo atstovai, esate linkę į gyvenimą žiūrėti praktiškai, o Merkurijus yra jūsų planetos valdovas, todėl pirmenybę teikiate švarioms linijoms, o ne gremėzdiškam interjerui, nes tai leidžia išvalyti mintis ir susikaupti.

Kalbant apie tai, kokia spalva dažyti miegamąjį, Žvaigždžių dulkės rekomenduoja kreminės arba smėlio spalvos sienas, kurios paskatins jus „kalbėti iš širdies“.

Kadangi esate laikomas didžiausiu Zodiako perfekcionistu, neutralus fonas padės jums užtikrinti, kad viskas atrodytų taip, kaip reikia.

Svarstyklės: Šviesiai rožinė

Linksmos ir koketiškos, Svarstyklės, jūs nežiūrite į save pernelyg rimtai. Jums labiau patinka patirti gyvenimą ir visus jo teikiamus malonumus, o jums daugiau yra daugiau. Tačiau mėgautis mėgstate ne tik materialinėmis gėrybėmis.

Esate romantiškosios Veneros valdomas ženklas, todėl jūsų asmenybė taip pat pasižymi žaisminga ir geidulinga puse. „Įžūlios šviesiai rožinės“ miegamojo sienos padės jums išnaudoti šią pusę, kartu išlaikant linksmumo faktorių, sako „Stardust“. Romantiškai fantazijai papildyti pridėkite keletą auksinių akcentų.

Skorpionas: Juoda spalva

Nuotaikingas ir paslaptingas Skorpionas taip pat turi jautrią pusę, apie kurią žino nedaugelis. Jūsų gyvenimą valdo veiksmo planeta Marsas ir naikinimo planeta Plutonas, todėl jūsų gyvenime būna greito augimo ir gilaus poilsio periodų.

Jums reikia vietos namuose, kur galėtumėte atsitraukti nuo pasaulio rūpesčių ir apmąstyti kitą žingsnį, kai viskas tampa pernelyg chaotiška. Juodai juodas miegamasis – puiki aplinka bet kokioms neigiamoms mintims ar jausmams užblokuoti.

„Apsauginis juodos spalvos atspalvis padės Skorpionui per visas jo gyvenimo dienas ir naktis“, – aiškina Stardust.

Šaulys: Violetinė

Esi energingas ir pasaulietiškas, nebijai didelių pokyčių gyvenime, Šaulį. Esate ženklas, kurį valdo Jupiteris, plėtros ir žinių planeta, todėl visada judate ir ieškote kito didelio nuotykio. Nors namų dekoras nebūtinai yra jūsų dėmesio centre, jums reikės kur nors paslėpti visus šaunius suvenyrus iš kelionių po pasaulį.

Renkantis dažų spalvą, Žvaigždžių dulkės siūlo kažką tokio pat netikėto, kaip ir šis ugnies ženklas. „Violetinė spalva yra valingumo ir drąsos spalva, todėl ji geriausiai tinka Šauliams“, – sako ji.

Ožiaragis: Pilka

Pragmatiški ir praktiški, nesiekiate iš naujo išrasti dviračio jokiame gyvenimo aspekte. Mėgstate į viską žvelgti metodiškai ir nenuilstamai dirbate siekdami savo tikslų. Todėl pernelyg nesijaudinate dėl to, kad jūsų namai būtų itin unikalūs ar meniški. Jums reikia vietos, kurioje galėtumėte susikaupti.

„Pilka spalva Ožiaragiui puikiai tinka apmąstymams, mokymuisi ir savo vietos pasaulyje paieškoms“, – sako Stardust.

Pilka ne tik yra amžina spalva, kurios nereikės atnaujinti kas kelerius metus, bet ir puikiai dera su bet kokiais jūsų pasirinktais baldais, todėl galite investuoti į drąsius, jūsų asmenybę atspindinčius daiktus.

Vandenis: Švelni mėlyna

Vandenis, esi Zodiako keistuolis, todėl dauguma žmonių tikisi, kad miegamąjį dažysi neįprasta spalva. Tačiau namai yra ten, kur širdis, o jūsų širdis trokšta taikaus ir ramaus prieglobsčio, kur galėtumėte atsipalaiduoti be rūpesčių. Būdami humanitarinis Zodiako ženklas, daug laiko skiriate tarnystei kitiems.

Norėdami sudaryti sąlygas taip reikalingam rūpinimosi savimi laikui, miegamąjį norėsite nudažyti atpalaiduojančia spalva. „Švelni mėlyna spalva idealiai tinka uždegti oro jausmus vandens ženklo atstovams, kad padidėtų bendravimo srautas“, – sako Stardust.

Žuvys: Jūros žalia

Meniškos ir idealistiškos Žuvys didžiuojasi, kad jų namai tampa jų kūrybiškumo išraiška. Šiems svajotojams patinka kurti nežemiškus įspūdžius ir jie dažnai renkasi spalvas, primenančias gilius vandenyno vandenis.

„Labai šviesi jūros putų žalia spalva Žuvims primins jų mėgstamiausią vietą žemėje – jūrą“, – sako Stardust.

Tai sukuria ramybės efektą, ypač derinant su balta ir neutraliomis spalvomis. Šis nuostabus žalios spalvos atspalvis taip pat simbolizuoja turtą ir gausą, o tai puiki energija, kurią galima pakviesti į savo erdvę ir palaikyti kūrybingumą.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
„Nauja diena“: ar M. Majauskas taps Vilniaus meru?