Rietavo turguje aplinkosaugininkai iš prekeivių paėmė 40 tinklų ir 15 bučiukų

Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos ir Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos inspekcijų pareigūnai sekmadienį per reidą Rietavo turguje iš prekeivių paėmė 40 tinklų ir 15 neleistino dydžio bučiukų.

​Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos ir Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos inspekcijų pareigūnai sekmadienį per reidą Rietavo turguje iš prekeivių paėmė 40 tinklų ir 15 neleistino dydžio bučiukų.<br>AAD nuotr. 
​Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos ir Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos inspekcijų pareigūnai sekmadienį per reidą Rietavo turguje iš prekeivių paėmė 40 tinklų ir 15 neleistino dydžio bučiukų.<br>AAD nuotr. 
Daugiau nuotraukų (1)

Aplinkos apsaugos departamentas

May 30, 2022, 4:05 PM

Reidą Klaipėdos ir Šiaulių GGAI surengė gavę informacijos, jo tikslas – prekybos ne mėgėjų žvejybos įrankiais kontrolė.

Aplinkosaugininkams perduota informacija pasitvirtino – pareigūnai nustatė asmenį, bandžiusį parduoti 4 statomuosius tinklus. Už tinklą jis prašė 135 eurų.

Taip pat nustatytas kitas asmuo, norėjęs parduoti 3 neleistino dydžio bučiukus ir 36 statomuosius tinklus (po 20 eurų).

Už prekybą ne mėgėjų žvejybos įrankiais abiem asmenims gresia bauda iki 1200 eurų, visi ne mėgėjų žvejybos įrankiai iš jų paimti.

Kadangi aplinkosaugininkams kilo įtarimas, kad asmuo, iš kurio paimta beveik 40 tinklų, draudžiamų įrankių gali turėti daugiau, buvo nuspręsta patikrinti jo ūkines patalpas. „Nuojauta mūsų neapgavo – šio asmens garaže Šilutėje radome dar 12 didesnių matmenų bučiukų. Už jų laikymą savininkui gresia bauda iki 200 eurų“, – sakė Klaipėdos GGAI pareigūnas Mindaugas Salys.

Beje, turgavietes ir žvejybos reikmenų parduotuves dėl neteisėtos prekybos ne mėgėjų žvejybos įrankiais aplinkosaugininkai tikrina nuolatos. „Štai kovo pabaigoje Klaipėdos GGAI pareigūnai paėmė 73 neleistino dydžio bučiukus vėžiams gaudyti ir 12 tinklų“, – primena M. Salys.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.