Astrologė: šio ženklo laukia fatališki metai, štai ką turite padaryti šiuo metu

Šią savaitę, ketvirtadienį, įvyks Saulės užtemimas Dvynių ženkle, perspėja astrologė Palmira. Tad nekeista, kad būtent šio ženklo laukia didžiausi išbandymai.

 P.Kelertienė.<br> D.Stankaus nuotr.
 P.Kelertienė.<br> D.Stankaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

Jun 8, 2021, 1:03 PM, atnaujinta Jun 8, 2021, 1:03 PM

Avinas (03 21–04 20)

Nepraleiskite progos svarbesnius reikalus sutvarkyti antradienį. Tądien itin tiktų spręsti susikaupusias finansines problemas. Vėliau – nuostolių laikas, neverta rizikuoti dėl naujų idėjų. Kad ir kokius gražius investicijų pasiūlymus išgirsite, atidėkite sprendimą dėl Saulės užtemimo, kuris stos 10 d.

Venkite iliuzijų, kurioms pasiduodama per nekontroliuojamą informacijos srautą, bendravimą. Nebūkite lengvatikiai – neieškokite naujų draugų. Saugokitės melo, apgaulių, vagysčių. Atsiribokite nuo liežuvautojų. Savaitgalį ilsėkitės nuo visų. Nesivelkite į romantiškus nuotykius.

Jautis (04 21–05 20)

Veiklai ir svarbiems reikalams sėkmingas nebent antradienis. Vėliau pavojingos dienos – gresia išbandymai, painiava. Bet jei nesiimsite nieko naujo, nežinomo, savaitė praeis gana ramiai.

Nuo trečiadienio iki kitos savaitės pradžios – kritinis laikas, tad svarbiausia neprarasti ramybės. Nesinervinkite dėl neteisybės šeimoje, partnerių darbe, vadovybės, o gal ir mylimo žmogaus sukčiavimo – likite orūs. Nesileiskite į finansines avantiūras. Ypač savaitės pabaigoje, kitos pradžioje būkite apdairūs, jei ieškote geresnio ar papildomo darbo.

Dvyniai (05 21–06 21)

Gimusių birželio 9–14 d., ypač trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį, laukia fatališki metai – ilgam svarbūs įvykiai, lemtingi pokyčiai. Tad jei jūsų gimtadienis šiuo metu, geriau jį tik kukliai paminėti. Kad ir kas nutiktų, svarbiausia neskubėti iš karto reaguoti. Šiuo metu esate veikiami dviejų užtemimų (gegužės 26 d. Mėnulio ir birželio 10 d. Saulės), kurie savotiškai blokuoja sugebėjimą aiškiai suvokti situaciją. Deja, kad klydote, suprasite kur kas vėliau... O klaidas taisyti bus nelengva.

Daug rūpesčių gali sukelti savaitgalio pramogos, būkite saikingi. Savaitgalį ir pirmadienį nemenka konfliktų, traumų tikimybė.

Vėžys (06 22–07 22)

Birželio 10 d. Saulės užtemimas praskleis jūsų paslapties uždangą.

Tai savotiško apsinuoginimo laikas: kas buvo slapta, dabar akivaizdu. Būkite pasiruošę susidurti su nelabai malonia realybe.

Svarbu nepervertinti savęs. Jei turite ką slėpti, pasistenkite patikimiau tai apsaugoti nuo svetimų akių.

Atsiribokite ir nuo intrigantų, nerodykite iniciatyvos ir dažniau patylėkite.

Neapskaičiuota rizika įsigyjant nekilnojamojo turto gali baigtis nuostoliu.

Saugokite save, stenkitės atsipalaiduoti ir leiskite sau būti silpni – šią savaitę, kitos pradžioje tiesiog pailsėkite viską užmiršdami, dėl nieko nesijaudindami.

Liūtas (07 23–08 22)

Gali užklupti netikėtos permainos ir dabar bus svarbu likti realistais. Dėl užtemimo stiprės poreikis maištauti, ką nors keisti ir, galimas dalykas, kad savaitei baigiantis, kitai prasidedant virsite nevaldoma stichija.

Jei esate kūrybiški, lengvai persiorganizuojate, užtemimas taps nauju impulsu tobulėti. Bet jei bijote pokyčių – stresai neišvengiami. Stiprinkite nervų sistemą. Bendravimo neribokite, tačiau naujų žmonių venkite, į romantiškus nuotykius nesivelkite.

Tiesa, jei santykiai su pora įtempti, tikėtina, kad sugalvosite išsivaduoti iš jus kaustančio ryšio.

Mergelė (08 23–09 22)

Antradienis šaunus, pavyks įvykius pakreipti norima linkme. Vėlesnės dienos nebe tokios sėkmingos, pagrindinį dėmesį teks sutelkti į karjerą, bet stenkitės neprarasti artimųjų paramos.

Turite būti pasiruošę netikėtoms permainoms darbe – gali tekti ieškoti kitos darbo vietos arba sutikti su paaukštinimu.

Savaitei baigiantis, kitai prasidedant gali užgriūti nemenki profesiniai rūpesčiai. Jei saugote darbo vietą, venkite konfliktų: nerizikuokite priimdami profesinius sprendimus – dėl padarytų apmaudžių klaidų, intrigantų keršto galite nukentėti.

Svarstyklės (09 23–10 23)

Jums pakaks optimizmo, tačiau gali pristigti teisingų įžvalgų. Situaciją būsite linkę vertinti geriau, nei yra iš tiesų. Vis dėlto pagelbės svarstykliškas sugebėjimas viską vertinti atidžiai.

Jei esate tipiškas ženklo atstovas, užtemimas žalos nepridarys. Vis dėlto nevykite į tolimas keliones, kritiškiau vertinkite iš užsieniečių ar įtakingų asmenų gaunamus pasiūlymus, nieko nekeiskite veikloje.

Savaitė netikusi imtis papildomų darbų – patrūksite.

Skorpionas (10 24–11 22)

Šią užtemimo savaitę teks aiškiau pajusti, kas jums kenkia.

Ypač pažeidžiami bus santykiai su mylimu asmeniu, norėsis ką nors iš esmės keisti savo gyvenime, bet dabar tam netinkamas laikas.

Jei savaitės viduryje ar kitos pradžioje pasirodys, kad žemė slysta iš po kojų, nemanykite, kad tai galas! Tiesiog dabar į viską reaguosite aštriau.

Tik nesiimkite keršto silpnumo minutę, nesiaiškinkite santykių, nepanikuokite, neužsispirkite, būkite lankstesni.

Mokėkite nusileisti, kai ko atsisakyti, kai ką paaukoti. Ir nesugalvokite skirtis – žingsnio atgal jau tikrai nebus.

Šaulys (11 23–12 21)

Keblus laikas, nes vienas užtemimas (gegužės 26 d.) jau išmušė iš pusiausvyros, o šis – birželio 10 d. – tik sustiprins buvusiojo sukeltas problemas.

Įtampa, ypač antrą savaitės pusę, gali tapti painiavos priežastimi.

Nesistenkite dabar išspręsti užgriuvusių problemų – nusiteikite taikiai sulaukti trečios mėnesio dekados. Šiuo metu sėkmę lems gana mistiškos jėgos (pakaks keistų aplinkybių) bei sutuoktinis, veiklos partneriai, šefas.

Su niekuo nesipykite – galite įgyti lemtingų priešų.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Antradienis puikus – pasinaudokite jums sėkmingiausia savaitės diena, kad sutvarkytumėte svarbiausius reikalus (romantiškus irgi).

Vėliau nereikėtų imtis jokių aktyvių veiksmų, priešingu atveju jau kitą savaitę atsidursite aklavietėje. Nors norėsis labai daug ko, jūsų vienų pastangų tikrai nepakaks – sėkmę nulems ir aplinkiniai.

Gali sustiprėti konkurencija veikloje bei meilėje – nors ir keista, išlošite tik nereaguodami.

Būkite atidesni darbų kokybei. Labiau pasaugokite savo, taip pat augintinių sveikatą. Itin nepalankūs sekmadienis, pirmadienis.

Vandenis (01 20–02 18)

Nepastebimai galite tapti avantiūristiškais atskalūnais. Tik vargu ar iš to kas nors gero išeis.

Vis dėlto tai iš esmės palankus metas, kai vengiant nereikalingos rizikos ir stengiantis palaikyti gerus santykius su aplinkiniais galima nemažai pasiekti.

Nešvaistykite laiko kovai dėl utopijų, spręskite konkrečias problemas. Nepraraskite įžvalgumo bendraudami su vaikais.

Antrajai pusei nedemonstruokite vandeniškos nepriklausomybės. Jei iš jūsų bus pernelyg daug reikalaujama, nemėginkite kerštauti – ypač savaitgalį, pirmadienį. Šios dienos gali paskatinti priimti klaidingus asmeninio gyvenimo, veiklos sprendimus. Deja, ne vien ūpui, bet ir sveikatai pakenks blogi santykiai su mylimu asmeniu, vaikais.

Žuvys (02 19–03 20)

Šis užtemimas Žuvims irgi nepalankus, tad susikaupkite ir nurimkite. Atsisakykite aktyvios veiklos.

Dabar reikia laukti. Šiuo metu nesate stiprūs ir, deja, pažeidžiami slaptų priešų. Saugokitės pavyduolių, intrigantų. Vis dėlto neieškokite pagalbos svetur – gilinkitės į save, savo šeimos praeitį, tik taip išspręsite kankinantį klausimą.

Dabar geriausia ilsėtis. Beje, tik savo namuose – kelionės kol kas visiškai nepalankios. Itin pavojinga antra savaitės pusė, pirmadienis – teks sužinoti, kas jūsų tikrieji draugai.

Labiau pasirūpinkite maisto kokybe, nevalgykite būdami blogos nuotaikos ir su žmonėmis, kurių nemėgstate, – skrandis už tai keršys.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.