Žmonų reitingas pagal Zodiako ženklą: kurioje vietoje esate jūs?

Kaip manote, kokiam Zodiako ženklui reikėtų atiduoti „geriausios žmonos“ titulą? Kai pagalvoji, galbūt visai nesunku nuspėti. O kelintoje vietoje geriausių žmonų reitinge esate jūs? Pasitikrinkite.

 Kurios žmonos geros, o kurios raganos?<br> 123rf nuotr.
 Kurios žmonos geros, o kurios raganos?<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jul 5, 2018, 3:03 PM, atnaujinta Jun 12, 2019, 4:45 PM

12 vieta – Skorpionas

Taip, ji pati protingiausia, velniškai graži ir gundančiai patraukli, bet žmona ji – pati blogiausia. Ir viskas todėl, kad nelaimingam vyrui teks tiesiog jai tarnauti. Ir tik tegul pabando nepaklusti, mužikas! Nelaimingojo nerviniai tikai laipsniškai peraugs į depresiją, praplikimą ir erekcijos sutrikimus.

11 vieta – Žuvys

Vesti Žuvis iš esmės jokios naudos. Jos nieko nedaro, tik varto akis prieš vyrą, o būdamos geros nuotaikos gali leisti panešioti jas ant rankų. Bet dėl kažkokios nesuvokiamos priežasties vyrai įpuola į pačią tikriausią priklausomybę nuo Žuvų, ir liautis jas mylėjus būna labai sunku. Jeigu kokiam nors drąsuoliui pavyksta išsiskirti su Žuvimis, jam prasideda pats tikriausias abstinencijos sindromas. Paradoksas!

10 vieta – Liūtas

Jeigu kokiam nors drąsuoliui užteko proto paimti į žmonas Liūtą, jis turėjo būti pasirengęs uždirbti dvigubai, o gal ir trigubai daugiau (viskas priklauso nuo plėšrūnės apetito). Juk visi, pažvelgę į Liūtę, privalo suprasti, kad jos patys didžiausi briliantai, patys brangiausi automobiliai ir apskritai viskas geriausia. Jeigu nelaimingajam pavyks pabėgti nuo šios „moters-vitrinos“, kitos moterys pradžioje jam gali atrodyti nuobodžios ir neryškios.

9 vieta – Šaulys

Paprastai Šaulės sąžiningai sako savo būsimam vyrui: man nereikia iš tavęs turtų, atiduok man savo sielą. Iš jeigu drąsuolis sutiks su šiuo sandoriu – manykite, kad jis pražuvo. Santuokoje jis neturės balso teisės. Jeigu visgi išdrįs nepaklusti, pasigailėjimo galima nelaukti.

8 vieta – Dvyniai

Dvyniai savo vyrą mato kiaurai, ir tai gali būti pavojinga. Jam. Nuo jos nenuslėpsi nieko – nei planų, nei ketinimų, nei mažiausios intrigėlės darbe (kuri visai ne intrigėlė). Dvynių ženklo ponia santykiuose su vyru primena despotišką motiną. Niekas neprasprūs pro jos skvarbų žvilgsnį. Nagi, padėk sausainį į vietą!

7 vieta – Avinas

Avinas – tai moteris-ugnikalnis. Gyventi su ja sudėtinga, bet įdomu. Avino ženklo moteris nuoširdžiai įsitikinusi, kad ji – geriausia, kas galėjo nutikti jos vyrui. Šiuo požiūriu ji šiek tiek primena Dvynius, bet naudos iš Avino daugiau. Ji taip pat stengiasi perauklėti vyrą, bat dažnai tai daro jo naudai.

6 vieta – Svarstyklės

Daugelis vyrų svajoja apie tokią žmoną, kaip Svarstyklės. Ji, galima sakyti, visiškai atitinka pasakymą: „Moteris turi būti meiluže lovoje, šeimininke virtuvėje ir gražuole svečiuose“. Tai viena medalio pusė. Bet Svarstyklių ir jų vyro gyvenime būna dienų, kai ji pavirsta į raganą, į isteriją linkusią bobą. Tada šis laikotarpis praeina, ir vyras gali atsikvėpti... Iki kito karto.

5 vieta – Mergelė

Mergelė įeina į geriausių žmonų penketuką. Ji ir puiki meilužė, ir įspūdinga šeimininkė, ir protinga, ir bendražygė... Tik vadu santuokoje bus ne vyras, o ji. Beje, šį bruožą galima išsiaiškinti dar peršantis. Jeigu ji atsakys ką nors panašaus į „aš pagalvosiu“, pats laikas bėgti.


4 vieta – Jautis

Su Jaučiu santuokoje apskritai labai įdomu. Kaip šeimininkė ji ideali. Kaip meilužė – taip pat beveik niekas neturi pretenzijų. Bet imti ją į žmonas verta tik tada, kai nuspręsite, kad esate pasirengę šimtąjį kartą pirkti sudaužytą servizą. Ar visgi norėtumėte gyventi ramiau.

3 vieta – Ožiaragis

Ožiaragis nuoširdžiai save laiko idealia moterimi. Ir ištekėti ji turi – taip! - už idealaus vyro. Rinkdamasi partnerį, ji vadovaujasi vien išskaičiavimu, o ne kokiu nors paauglišku įsimylėjimu. Jeigu jums atsakė „taip“, laikykite, kad praėjote atranką. Tačiau kas bus, kai Ožiaragis santuokoje supras, kad vyras anaiptol ne idealus? Tai jau kitas klausimas.

2 vieta – Vandenis

Vandenis – visų vyrų svajonė. Beveik. Būtent ji amžinai pakylėta, amžinai patenkinta, amžinai laiminga, amžinai jauna. Žodžiu, lengva, o tokias, kaip žinia, myli vyrai. Apskritai su ja santuokoje nebus rūpesčių. Tik štai įkalbėti ją tekėti – rimta užduotis. Juk laisvė ir nepriklausomybė jai yra viskas.

1 vieta – Vėžys

Nuo vaikystės Vėžys svajoja apie šeimą. Nuosavą šeimą. Todėl suaugusi Vėžio ženklo moteris žino, ko reikia kuriant santykius šeimoje. Šeima jai aukščiau visko. To paties ji laukia ir iš vyro. Ir tegul tik jis šeštadienį visai dienai išsiruošia į žvejybą! Ne! Net ir pusdieniui!

Turinys pirmą kartą publikuotas 2017 metų birželio 7 dieną.

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.