Zodiako ženklai, galintys lengvai jus nužiūrėti

Nužiūrėti sugeba net ir tie žmonės, kurie visai nesidomi burtais. Iš kur tokie atsiranda, negali paaiškinti nė vienas ezoterikas. Laikoma, kad juodaakiai ir rudaakiai gali labiau pakenkti, nei tie, kurių akys šviesios.

 Laikoma, kad juodaakiai ir rudaakiai gali labiau pakenkti, nei tie, kurių akys šviesios.<br> 123rf nuotr.
 Laikoma, kad juodaakiai ir rudaakiai gali labiau pakenkti, nei tie, kurių akys šviesios.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Aug 28, 2019, 11:17 AM

Pagal kitas versijas, šį magišką sugebėjimą turi tik žaliaakiai ir tie, kurie turi tam tikrų įgimtų savybių, kaip žvairumas, skirtingų spalvų akys, ragenos drumstis.

Egzistuoja ir dar viena hipotezė, paremta astrologijos žiniomis. Pasak jos, gebėjimas atimti kito žmogaus sėkmę tiesiogiai priklauso nuo globojančio žvaigždyno.

Štai Zodiako ženklai, turintys „blogą akį“.

1 vieta – Skorpionas

Skorpionas turi įgimtą polinkį į burtus. Jo žodis turi didelę galią, ir nužiūrėti šis ženklas taip pat gali akimirksniu. Jeigu jis ką nors prakeikia, pikti palinkėjimai išsipildo bauginančiai tiksliai. Iš šios „dovanos“ minusų būtina paminėti sugebėjimą atimti sėkmę net sau pačiam. Pakanka Skorpionui pagirti save ar pasigirti pastaraisiais pasiekimais, ir reikalai iš karto ima strigti.

2 vieta – Vėžys

Dar vienas Vandens stichijos atstovas užima antrąją vietą tarp labiausiai nužiūrinčių Zodiako ženklų. Pykdyti jį pražūtinga. Tai tas atvejis, kai tyli kiaulė gilią šaknį knisa. Jeigu geraširdį Vėžį sunervinsi, jis širdyje taip palinkės, kad pykčio objektas dar ilgai kapstysis iš užgriuvusių nemalonumų.

3 vieta – Dvyniai

Dvynių žodžiai turi savybę materializuotis. Kai jie ką nors aptaria, gali nesąmoningai pritraukti negatyvą ir netyčia pakenkti net ir artimiems žmonėms. Šiam ženklui reikia mokytis susivaldyti ir suprasti, kad kartais geriau patylėti.

4 vieta – Vandenis

Didžioji dauguma vandenių labai skeptiškai žiūri į kalbas apie magiją. Tarp Oro stichijos atstovų apskritai daug ateistų ir agnostikų. Bet tuo pat metu jie turi puikių gabumų okultizmui. Vandeniai geba prišaukti bėdą, nesąmoningai pakenkti kitiems žmonėms ir net užkeikti.

5 vieta – Žuvys

Žuvys anksti supranta, kad gamta jas apdovanojo polinkiu į burtus, ir aktyviai naudojasi šia dovana. Laimei, tamsioji ezoterikos pusė joms nėra patraukli. Ir visgi, būdamos emocinio streso būsenoje, jos gali iš širdies palinkėti skriaudikui blogo. Negatyvus palinkėjimas greitai realizuojasi fiziniame lygmenyje kaip užsitęsęs nemalonumų laikotarpis.

6 vieta – Jautis

Jaučius priimta laikyti visiškais materialistais. Jie noriai palaiko šį įvaizdį tarp žmonių, o patys slapta aktyviai domisi anapusiniu pasauliu. Žemės stichijos atstovai gali nužiūrėti, kai pajunta pavydą. Jaučiui patikusio gėrio turėtojai rizikuoja greitu laiku patirti rimtų nuostolių.

7 vieta – Ožiaragis

Ožiaragių labai sunkus žvilgsnis. Ir nors jie laikomi pragmatikais, negalima neigti, kad jie turi „blogą akį“. Dėl visko kaltas Saturnas, kuris globoja šį Zodiako ženklą. Planeta savo globotinius apdovanoja polinkiu į mistiką ir provokuoja norą kenkti aplinkiniams.

8 vieta – Avinas

Avinai turi galingą energetiką, bet jų nepavadinsi nužiūrinčiais. Ugnies ženklui būdingi emocijų pliūpsniai neskirti kam nors atnešti nelaimę. Tai įmanoma tik tuo atveju, jeigu tikslingai ir ilgai vystomi ezoteriniai gebėjimai.

9 vieta – Mergelė

Mergelės puikiai susidoroja su užduotimi atremti negatyvą. Net stiprus energetinis poveikis joms nesukelia ypatingo nerimo. Turėdami stiprią įgimtą apsaugą, šio ženklo atstovai neskuba atakuoti kitų žmonių dėl baimės gauti „bumerangą“. Prieš savo pačių pasiųstą negatyvą Mergelės bejėgės.

10 vieta – Liūtas

Liūtai geba pasiekti įspūdingų rezultatų praktikuodami vizualizaciją. Bet materializuotis gali tik jų pozityvūs palinkėjimai. Polinkis nužiūrėti šiuo atveju minimalus. Be to, Saulės globojami žmonės tiesiog negali prakeikti. Jiems nebūdinga kenkti.

11 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės – dar vienas „saugus“ Zodiako ženklas. Jos – potencialios gyduolės ir aiškiaregės, gali pakrauti talismanus sėkmei. Su juodąja magija ir viskuo, kas su ja susiję, šio ženklo atstovai neturi nieko bendra.

12 vieta – Šaulys

Patys pozityviausi žmonės gimsta po Šaulio globa. Tai išties geri stebukladariai, mokantys įgyvendinti savo ir kitų norus. Nužiūrėjimą vertina neigiamai ir jokiomis aplinkybėmis nesiims rimtai ką nors prakeikti.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.