4 Zodiako ženklai, kuriems gyventi lengviau nei kitiems

Kiekvienas žmogus turi savo likimą su visomis jo dovanomis ir staigmenomis. Žinoma, negalima teigti, kad vieni ženklai visu 100 procentų laimingi, o kiti, priešingai, absoliučiai nelaimingi. Bet žvaigždės kiekvieną ženklą apdovanojo unikaliu savybių rinkiniu, kuris gali padėti susitvarkyti su nemaloniomis problemomis. Štai kuriems ženklams šios savybės ryškiau pasireiškia.

 Žvaigždės kiekvieną ženklą apdovanojo unikaliu savybių rinkiniu, kuris gali padėti susitvarkyti su nemaloniomis problemomis.<br> 123rf nuotr.
 Žvaigždės kiekvieną ženklą apdovanojo unikaliu savybių rinkiniu, kuris gali padėti susitvarkyti su nemaloniomis problemomis.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Sep 7, 2019, 12:57 PM, atnaujinta Sep 7, 2019, 12:57 PM

Šaulys

Šauliai – vienintelis Zodiako ženklas, kurio atstovai net ir suaugę vis tiek savyje saugo mažą vaiką. Jeigu sutiksite šio ženklo atstovą su griežtu charakteriu, žinokite, kad visa tai dirbtina. Šauliai nesiliauja kvailioti net garbaus amžiaus. Aplinkiniuose žmonėse jie taip pat vertina humoro jausmą ir mokėjimą lengvai gyventi.

Jie nepratę ilgai krimstis dėl nesėkmių ir įsileisti į savo širdį negatyvo. Nors jie tik apsimeta, kad pasaulio blogis jų neliečia, tai Šaulių būdas efektyviai apsisaugoti nuo streso. Teigiamų emocijų lygis jiems visada pranoksta neigiamų lygį, ir tai, savo ruožtu, leidžia jiems lengvai nugalėti bet kokius sunkumus ir kliūtis.

Vaikai Šaulių viduje jiems vadovauja ir renkantis antrąją pusę, todėl išrinktaisiais dažnai tampa žmonės, turintys panašų požiūrį į gyvenimą. Jų nuomone, mylimas žmogus visų pirma turi būti draugas, o jau po to – partneris. Kaip bebūtų keista, toks požiūris padeda sukurti tvirtus sutuoktinių santykius, kuriuose žmonės stoja vienas už kitą mūru. Su tokiu užnugariu Šauliui jokia bėda nebaisi.

Mergelė

Mergelių laimė – jų racionalus požiūris į savo gyvenimo organizavimą. Jų darbas ir laisvalaikis paklūsta tiksliam, protingam veiksmų planui, todėl „sistemos sutrikimų“ Mergelių atveju tiesiog negali būti. Visos pagundos nukirstos iki pat šaknų, visi negatyvo šaltiniai iškart pašalinami iš jų realybės, o blogi prisiminimai gudrių smegenų utilizuojami į savotišką „pintinę“ be teisės atsikurti. Kas pasakė, kad tokia laimė neturi teisės egzistuoti?

Mergelei transporto tvarkaraščių tikrinimas – garantas, kad laiku ateisi į darbą, o kasdieniniai pabėgiojimai ryte – stiprios sveikatos garantija. Pasiūlykite jai savaitgaliui išvažiuoti už miesto, ir ji būtinai jus įterps į savo ankštą grafiką. Ir nesvarbu, kad išvyka bus tik po trijų savaičių. Ji puikiai praleis laiką, pailsės kūnu ir siela, o viskas kodėl? Todėl, kad ji niekada nerizikuoja anksčiau sudarytais planais ir susitikimais dėl spontaniškai susiklosčiusios galimybės pakeisti veiksmų planą.

Nors lengvas Mergelių gyvenimas – visas iki galo suplanuotas, tačiau nemalonių netikėtumų galimybė sumažinta iki visiško minimumo.

Žuvys

Šis ženklas gyvena išties įdomų ir pilną sėkmingų sutapimų gyvenimą, tačiau jo atstovai pernelyg užsiėmę kapstymusi savyje, kad tai suvoktų. Žuvų pasaulis – paveikslas, pripildytas keistų figūrų ir ryškių spalvų. Svarbiausias jų privalumas ir tuo pačiu prakeiksmas – kad dėl visiškos laimės joms pakanka jų pačių ir nieko daugiau.

Žuvys tokios laisvos nuo socialinių rėmų, kad jų nejaudina nei aplinkinių nuomonė, nei kieno nors pasmerkimas, nei tai, kas šiuo metu vyksta pasaulyje. Tuo metu, kai kiti žmonės mezga ryšius, tampa priklausomi vienas nuo kito ir nusivilia, Žuvys ieško harmonijos ir gyvenimo prasmės.

Žuvys mąsto globaliai, kosminiu mastu. Jos įsidarbina ne dėl atlyginimo, o kad jaustųsi dalyvaujančios mokiame nors dideliame ir svarbiame reikale. Jos tuokiasi ne dėl antspaudo pase, o ieškodamos atsakymo į klausimą, kas yra tikra meilė. Jos dažnai sustoja, kad pagalvotų, koks gražus lietus ar mėnulio pilnatis dangaus skliaute. Visiškas sau pakankamumas Žuvis daro paslaptingomis ir patraukliomis asmenybėmis, gyvenančiomis taip, kaip norisi joms, o ne kaip kas nors diktuoja iš išorės.

Vandenis

Žmonėms, gimusiems po Vandenio ženklu, gyvenime labai padeda viena vienintelė savybė. Ji skamba: „Įdėmiai klausau, bet darau savaip“. Vandeniai nesivelia į karštus ginčus ir konfliktus, neįrodinėja savo požiūrio pakeltu tonu – jie tiesiog viską daro taip, kaip kužda jų širdis. Tai galima vadinti bet kaip – šeštuoju pojūčiu, vidiniu balsu, intuicija – bet šie žmonės absoliučiai tiksliai žino, kur pasidėti pagalvę, kad nesusitrenktų.

Mokėjimas skaityti aplinkinių žodžius „tarp eilučių“ ir stebėtinas įžvalgumas padeda jiems iš tolo apeiti abejotinus tipus ir situacijas. Taip ir gaunama jų autorinė lengvo gyvenimo formulė.

Saturno globotiniai nežino, kas yra tinginys, ir visada pasirengę imtis kokio nors naujo darbo, ir tai padeda jiems gyvenime judėti į priekį su nuolatinio įkvėpimo pojūčiu. Daug kas priklauso ir nuo jų išrinktųjų. Svarbiausia, kad partneris Vandenio nedarytų savo tarnu ar namų kaliniu ir neginčytų taisyklės „darau savaip“. Patenkinti savo gyvenimu ir santykiais oro stichijos atstovai sėja aplink save meilę ir džiaugsmą.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.