5 Zodiako ženklai, kuriuos globoja aukštesnės jėgos

Tiesą sakant, aukštesnės jėgos globoja kiekvieną Zodiako ženklą, bet tik 5 ženklus galima laikyti gimusiais po laiminga žvaigžde – mat likimas jiems ypač palankus.

 Juos aplenkia nelaimės, ir ten, kur kiti rizikuoja visko netekti, jie, priešingai, įgyja daug daugiau.<br> 123rf nuotr.
 Juos aplenkia nelaimės, ir ten, kur kiti rizikuoja visko netekti, jie, priešingai, įgyja daug daugiau.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jun 14, 2021, 12:34 PM

Aukštesnių jėgų apsauga jiems padeda pasiekti tikslus, išsisukti iš pačių painiausių ir sudėtingiausių situacijų, gyvenimo išbandymus ištverti be ypatingų praradimų. Juos aplenkia nelaimės, ir ten, kur kiti rizikuoja visko netekti, jie, priešingai, įgyja daug daugiau.

Sužinokite, kokie tai ženklai.

Avinas

Avinai žino, kas yra sėkmė. Visata juos pasirinko savo atstovais, todėl nepamiršta reguliariai pamėtėti sėkmingų galimybių ir laimingų permainų. Dėl stiprios intuicijos ir mokėjimo užuosti nemalonumus šio ženklo atstovai niekada nepralošia, o jeigu taip nutinka, aukštesnės jėgos ateina į pagalbą savo favoritams. Kai Avinų gyvenime įvyksta kas nors siaubinga, šalia jų iškart atsiranda žmonės, pažįstami ir nepažįstami, kurie ištraukia iš rimtų bėdų. Kažkas iš aukščiau visada kreipia Avinus į teisingą kelią.

Dvyniai

Dvyniai – azartiški, atviri ir labai įvairiapusiai žmonės. Jie visada kažko ieško, nepriima gyvenimo sunkumų kaip neišvengiamybės. Bet visi jų pasiekimai yra ne atkaklaus darbo, o Visatos globos rezultatas. Negalima sakyti, kad Dvyniai nebando pakeisti savo gyvenimo į gera, bet jų likimas keičiasi akimirksniu ir nuo jų nepriklausomai. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, mano, kad būtent pozityvus mąstymas ir jų intuicija padeda, kad atsirastų jiems reikalingos aplinkybės, bet astrologai ir be teleskopo mato aukštesniųjų jėgų palaikymą.

Liūtas

Dėl savo impulsyvaus charakterio Liūtai pernelyg dažnai patenka į nemalonumus, sutinka leistis į pavojingas avantiūras, bet visada sausi išlipa iš vandens. Reikalas tas, kad juos globoja pats dangus. Visata padovanojo Liūtams talentą meistriškai apsukti bet kokią situaciją savo naudai, todėl jie drąsiai eina į sėkmę ir visada pasiekia užsibrėžtus tikslus, pridėdami minimaliai pastangų. Kartais Liūtų sėkmė tiesiog stulbina, jie lengvai gauna gerą darbą, užmezga reikiamas pažintis ir be praradimų pereina karminius išbandymus.

Mergelė

Mergelės turi unikalų gebėjimą – visada atsirasti reikiamu laiku reikiamoje vietoje. Jų gebėjimas numatyti įvykius, puikiai išvystytas nuo gimimo, kartu su Visatos globa – nenugalima jėga, kuriai neįmanoma pasipriešinti. Bet Mergelės retai pastebi aukštesnių jėgų įsikišimą, todėl gauna jų palaikymą tik pačiu sunkiausiu momentu. Šio ženklo atstovus sunku pavadinti likimo numylėtiniais, bet jeigu aplink vyksta kas nors radikalaus ir paliečia didelį skaičių žmonių, tai būtent Mergelės patirs mažiausiai praradimų.

Šaulys

Visata pasirinko Šaulius, kad per juos transliuotų pavojaus signalus. Įgimta dovana pasireiškia reikiamu laiku, net jeigu niekas to nelaukia. Šauliai žmonių gyvenime vaidina reikšmingą vaidmenį, nors kartais jų veiksmai ir lieka nepastebėti. Pastebėdami pavojų, šio ženklo atstovai moka koreguoti kitų likimus. Jiems lengvai pavyksta valdyti ir savo gyvenimą. Jiems patinka tik kreiptis į Visatą ir konkrečiai įvardyti savo prašymą. Galbūt todėl Šauliai pasižymi optimizmu, juk koks akmenuotas bebūtų kelias, aukštesnės jėgos juos vis tiek išves į tiesų kelią į sėkmę.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.