3 vyrai pagal Zodiako ženklą, dažniausiai tampantys alfonsais

Silpnybių turi kiekvienas vyras. Vieniems tai gali būti grubios manieros, kitiems – noras gyventi partnerės sąskaita. Kažkodėl moterys jiems ima vaidinti mamyčių vaidmenį. Taip, alfonsai gali būti puikūs meilužiai, geri draugai, bet absoliučiai neveiklūs ir bejėgiai tinginiai.

 Alfonsai gali būti puikūs meilužiai, geri draugai, bet absoliučiai neveiklūs ir bejėgiai tinginiai.<br> 123rf nuotr.
 Alfonsai gali būti puikūs meilužiai, geri draugai, bet absoliučiai neveiklūs ir bejėgiai tinginiai.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jun 27, 2021, 1:00 PM

Astrologai nustatė tris Zodiako ženklus, kurių atstovai dažniau už kitus tampa alfonsais.

Didysis apsirijėlis – Jautis

Vyrus galima vadinti didžiais, kai jie pasiekia ko nors vertingo pasirinktoje srityje. Už tai jie pelno pagarbą, o neretai gauna ir materialų atlygį. Bet daugeliui Jaučių nesinori įdėti jokių pastangų. Šio ženklo atstovai nori nedirbdami gauti savo dalį. Juos galima pavadinti profesionaliais vartotojais: ko nors sau atsakyti jie tiesiog nesugeba. Juos apima susižavėjimas ne tiek pamačius patrauklią moterį, kiek susidūrus su gražių prekių gausa parduotuvėje.

O taip pat tai pirmarūšiai apsirijėliai. Patikusiame restorane jie pasirengę išragauti visą meniu. Ir nieko tokio, kad tvirtas vyriškas kūnas tampa sudribęs. Jaučiams absoliučiai nusispjauti į visuomenės nuomonę šiuo klausimu. Be to, jie pernelyg tingūs, kad verstų save eiti į sporto salę. Bet blogiausia, kad jiems nusispjauti ir į pusiausvyrą poroje. Jie lengva sąžine eis į restoraną, net jeigu moteris turės problemų su pinigais. Jų logika tuo momentu tokia: jeigu moteriai tenka taupyti, vadinasi, resursų ji dar turi. Ir jie dedasi išskirtinėmis asmenybėmis, kurios turi rengtis tik madingų prekės ženklų drabužiais. Rengtis nežinomo gamintojo drabužiais šie alfonsai nesutinka.

Kritinį tašką pasiekia ir Jaučių godumas. Vyrai, pripratę gyventi moters sąskaita, kažkuriuo momentu liaujasi „mylimajai“ dovanoti dovanas. Svarbių švenčių išvakarėse jie dingsta be pėdsako. Jeigu visgi jiems tenka ką nors dovanoti, jie po to visus metus prisimena savo auką. Paprastu dėkingumu apsiriboti nepavys: kol „neatpirks“ savo apgailėtinos puokštelės dešimteriopai, nenusiramins.

Kompleksuotas paauglys – Svarstyklės

Jeigu moteriai teko partneris Svarstyklės, galimi du variantai. Arba jis įveikė savo psichologinius barjerus ir tapo suaugusiu žmogumi, arba taip ir liko savimi nepasitikinčiu paaugliu. Pastarasis atvejis yra kritinis, nes dažnai lemia alfonso atsiradimą. Ir kad jis bent jau būtų šaunus vaikinas su daug įvairių privalumų. Ne – šitas vyras turi daugybę kompleksų. Pavydus niurgzlys sekios paskui pasiturinčią moterį, kad ji už jį išspręstų visas problemas. Atsiskaitytų su skolintojais, užmokėtų už vakarienę, išklausytų visas melagingas pagyras.

Taip pat Svarstyklės meistriškai prisitaiko prie moters įprasto ritmo: jie susidomi tuo pačiu hobiu (net jeigu jis visiškai moteriškas), lanko tuos pačius kosmetikos salonus ir t.t. Grožėtis savimi šie manieringi berniukai gali iki begalybės. Vidinių kompleksų jų išvaizda, deja, neatspindi. Todėl moterys dažnai nenutuokia, kad taps kažkieno kito, visiškai neatitinkančio to, ją jos pradžioje įsivaizdavo, aukomis.

Svarstyklės gali būti be galo romantiški (visgi juos valdo Venera), bet vien švelnumu sotus nebūsi. Kartais norisi pajusti tvirtą vyrišką petį, pamatyti tikrą alfa patiną. Bet iš psichuojančio ir neatsakingo vaiko to vargu ar sulauksi. Šis vyras greičiau išsprogdins smegenis, nei priims bent vieną drąsų sprendimą. Vyriškumas tiesiog jiems nesusiformavęs.

Gamtos klaida – Žuvys

Absoliutus nusivylimas – kuomet vyras yra „nei žuvis, nei mėsa“. Žuvys gal ir raumeningi, bet faktiškai – bevaliai šliužai. Kai kurių šio ženklo atstovų brutali išvaizda neturi suklaidinti. Ištvermės, atkaklumo, veržlumo ten nėra nė užuominos. Tipiškos vyriškos savybės dingo kažkur pakeliui. Silpnavalės Žuvys labiau už viską pasaulyje nori, kad kažkas prisiimtų visą atsakomybę už jų sprendimus. Mokėtų už jų pasirinkimą restorane, spręstų konfliktus darbe ir t.t. Todėl daug šio ženklo atstovų randa idealią išeitį alfonso gyvenime. Jie gauna priėjimą prie resursų, neįdėdami jokių rimtų pastangų. Ir tai juos absoliučiai tenkina.

Jokių kompleksų šiuo klausimu vyrai Žuvys nejaučia. Jie teisina savo neveiklumą sunkia vaikyste, psichologinėmis traumomis, nežemiška meile, bet kuo. Kad tik nereikėtų dirbti ir patirti streso. Jiems net patinka jų subtilaus vyro vaidmuo, akivaizdžiai pralaimintis visų likusių vyrų fone. Jie atranda jame kažkokį iškreiptą žavesį. Ir gali tuo įtikinti bet kurią pasiturinčią moterį, jeigu ji kiek ilgiau nei įprastai išlaikys ties juo savo dėmesį.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.