10 netikėtų fizinių ypatybių, kurių vyrai ieško moteryse

Jeigu paklaustum vyro, kas jam moteryje gražiausia ar labiausiai krinta į akis, jis greičiausiai atsakytų: gražus veidas, puiki figūra, putlios lūpos ir t.t.

 Paaiškėjo, kad pasąmonėje vyrai moters išvaizdoje visada ieškojo sveikatos ir vaisingumo įrodymų.<br> 123rf nuotr.
 Paaiškėjo, kad pasąmonėje vyrai moters išvaizdoje visada ieškojo sveikatos ir vaisingumo įrodymų.<br> 123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Nov 28, 2019, 10:58 AM, atnaujinta Nov 28, 2019, 11:17 AM

Iš tiesų, nors ir tiesiogiai nepripažįsta, tačiau daugelis iš jų vis dar įsitikinę, kad šie dalykai yra vieni iš pagrindinių vertinant moterį.

Tačiau tiek patiems vyrams, tiek moterims tampa didele staigmena, kad pasąmonės lygyje vyrams yra taip pat svarbūs ir kiti dalykai.

Paaiškėjo, kad pasąmonėje vyrai moters išvaizdoje visada ieškojo sveikatos ir vaisingumo įrodymų!

Taip, tu perskaitei teisingai!

Niukastlo universiteto Didžiojoje Britanijoje mokslininkai nustatė, kad tokie moters bruožai, kaip švelnumas ir sugebėjimas sutarti yra labai svarbūs, nes kažkada senovėje moterys vaidino pagrindinį vaidmenį kuriant socialines bendruomenes, nuo kurių priklausė kiekvieno jos nario išgyvenimas.

Taigi, štai 10 netikėtų fizinių ypatybių, kurių vyrai ieško moteryse:

Aukštas balso tembras

Daugelį moterų gali stebinti, kad vyrams patinka moterys, turinčios aukštą balso tembrą.

Taip yra todėl, kad aukštas moters balsas vyrams kelia asociacijas su jaunyste ir energingumu ir todėl jie laiko jį labiau moterišku, negu žemo tembro.

Moksliniai tyrimai tai patvirtina.

Moterys gi, priešingai – mėgsta gilius, turinčius daug bosų vyriškus balsus, nes juos dažniausiai turi dideli ir aukšti vyrai, kurie sugebėtų joms ir jų vaikams suteikti daugiau saugumo.

Šypsena

Šypsena ne tik pakelia nuotaiką vyrui, tačiau besišypsanti moteris atrodo žymiai patraukliau.

Pasąmonės lygyje vyrai laiko dažnai besišypsančią moterį labia patrauklia, nes ji jiems atrodo labiau draugiška ir prieinama.

Mažiau makiažo

Makiažo specialistai neapsidžiaugs, tačiau tyrimai parodė, kad vyrai mažiau makiažo naudojančias moteris laiko žymiai patrauklesnėmis už tas, kurios jo naudoja daug.

Leidinio „Quarterly Journal of Experimental Psychology“ studijos parodė, kad tiek vyrai, tiek moterys veidus su mažesniu makiažo kiekiu laiko daug patrauklesniais.

Taigi, moterys neturėtų tiek dėmesio skirti savo makiažui, o geriau spindėti savo natūraliu grožiu.

Didelės akys

Merginos, turinčios dideles akis, vyrams atrodo moteriškesnės ir švelnesnės. Didelės akys jiems taip pat simbolizuoja sveikatą, jaunystę ir vaisingumą.

Kodėl taip yra?

Pasak mokslinių tyrimų, didelės moters akys rodo didesnį estrogeno (moters lytinio hormono, atsakingo už vaisingumą) kiekį jos organizme ir vyrų pasamonėje siejasi su jos vaisingumu, todėl tokias moteris jie laiko patraukliomis.

Veido simetrija

Simetriškus moterų veidus vyrai išskiria kaip labiau patrauklius.Tai jiems pasąmonėje yra susiję su grožiu ir gerais genais.

O kuo geresnius genus turi moteris, tuo sveikesni yra jos vaikai!

Štai taip paprasta!

Netaisyklingi veido bruožai vyrams pasamonėje asocijuojasi su prasta sveikata ir blogais genais, o tai reiškia, kad ir šių moterų vaikai gali visą tai paveldėti.

Platūs klubai

Daugumai vyrų patinka moterys plačiais klubais, tačiau ne visi vyrai supranta, kad ši kūno dalis yra sudaryta ne tik iš riebalų, o priklauso ir nuo stuburo formos.

Turkijos Bilkento universitetas atliko tyrimus, kurių metu vyrai turėjo pasirinkti, kokį stuburo išlinkimo laipsnį turinčios moterys jiems labiausiai patinka.

Paaiškėjo, kad patraukliausios yra moterys, kurios turi 45,5 procentų stuburo išlenkimą.

Taigi, nors vyrai galvoja, kad mėgsta didelius klubus, iš tikrųjų jie žavisi atitinkamų proporcijų moters stuburo išlenkimu!

Paprasta išvaizda

Tyrimų metu paaiškėjo, kad įprastos išvaizdos moterys vyrams patrauklesnės, negu labai gražios ir išvaizdžios.

Tikrai netikėta!

Daugelis galvojo visai priešingai.

Kaip mokslininkai aiškina savo tyrimų rezultatus?

Paaiškėjo, kad atsakymas slypi evoliucinėje biologijoje.

Mokslininkai nustatė, kad neišsiskiriančios išvaizdos moteris turi įvairesnių porų genų, kurie padeda jai pagimdyti sveiką vaiką.

Vyrai tai instinktyviai jaučia ir todėl juos traukia prie įprastai atrodančių moterų.

Kvapas

Mes visi girdėjome apie feromonus, tačiau net neįtarėme, kiek daug jie turi reikšmės pasirenkant partnerį.

Paaiškėjo, kad vyras tiesiog „užuodžia“ jam labiausiai genetiškai tinkančią partnerę, kuri jam gali pagimdyti sveikus vaikus.

Feromonai suteikia vyrui visa informaciją apie moterį, įskaitant jos imunitetą ir vaisingumo lygį.

Raudona spalva

Paaiškėjo, kad ne tik gyvūnai naudoja raudoną spalvą poravimuisi.

Pasirodo, kad žmonės daro lygiai taip pat.

Vyrai yra biologiškai užprogramuoti reaguoti į raudoną spalvą ypatingu būdu, taigi, jeigu moteris siekia patraukti vyro dėmesį, ji turi vilkėti raudonus drabužius, ar avėti raudonus batus, arba nors būti raudonai pasidažiusi lūpas.

Taip pat paaiškėjo, kad vyrai iš tiesų gerai nesuvokia, kokį stiprų poveikį jiems daro raudona spalva, tačiau kad ji tikrai veikia niekam nekyla abejonių.

Šį ir daug kitų įdomių straipsnių apie flirto meną galite perskaityti Samanthos Davis knygoje „100 Flirto Paslapčių“. Knyga platinama tik el. knygų svetainėje www.top-knygos.lt

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.