Socialinis projektas „aCREDITuoti IT“: nemokama galimybė tapti programuotoju

IT specialistai toliau išlieka vieni geidžiamiausių darbo rinkoje, o programavimo žinios bei įvairios skaitmeninės kompetencijos ne tik padeda lengviau įsidarbinti, bet ir neretai tampa finansinio rezervo garantu. Tačiau norint pasisemti naujų žinių bei kelti savo kvalifikaciją nebėra būtina keliems metams grįžti į aukštąsias mokyklas – yra ir kitų būdų skaitmeninių kompetencijų įgyti greitai ir patogiai, nepriklausomai nuo žinių lygio ar turimos specialybės. O galimybę tai padaryti ir visiškai nemokamai bei iškart gauti praktikos vietą paskelbė skaitmeninių finansinių paslaugų įmonė „Credit24“, skirianti tris stipendijas kursams „Vilnius Coding School“ programavimo mokykloje.

IT specialistai toliau išlieka vieni geidžiamiausių darbo rinkoje, o programavimo žinios bei įvairios skaitmeninės kompetencijos ne tik padeda lengviau įsidarbinti, bet ir neretai tampa finansinio rezervo garantu. <br>Autorių iliustr. 
IT specialistai toliau išlieka vieni geidžiamiausių darbo rinkoje, o programavimo žinios bei įvairios skaitmeninės kompetencijos ne tik padeda lengviau įsidarbinti, bet ir neretai tampa finansinio rezervo garantu. <br>Autorių iliustr. 
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Aug 13, 2019, 11:36 AM, atnaujinta Aug 13, 2019, 2:00 PM

„Credit24“ atlikto tyrimo duomenimis, jaunimas iki 30 m. rečiausiai turi savo finansinį rezervą netikėtoms gyvenimo išlaidoms. Todėl įmonė, norėdama paskatinti tokį rezervą susikurti patiems išmokstant programavimo, skelbia atranką į socialinį projektą „aCREDITuoti IT“. Trims jo dalyviams bus suteikta proga persikvalifikuoti ar įgyti kompetencijų naujiems karjeros žingsniams.

Skaitmeninių finansinių paslaugų įmonė finansuoja „Vilnius Coding School“ programavimo pagrindų kursus, kurių pradžia – jau rugpjūčio 26 d. Pritaikyti įgytas žinias projekto dalyviams „Credit24“ pasiūlys tolimesnes karjeros galimybes atliekant praktiką IT srityje. Projektu skatinama įgauti žinių iš stiprių savo srities specialistų, susipažinti su naujausiomis tendencijomis, užmegzti naudingų pažinčių bei išbandyti save perspektyvioje srityje.

„Džiaugiamės galėdami vykdyti tokį socialinį projektą, nes savo srityje matome nuolatos augantį kvalifikuotų IT specialistų poreikį. Šiandieninėje sparčiai besikeičiančioje darbo rinkoje pastebime tendenciją, jog žmonės, norėdami sėkmingai konkuruoti, stengiasi įgyti kuo daugiau kompetencijų ir niekad nenustoja mokytis, dažniau keičia karjerą, darbo pobūdį. Siekiame, jog žmonės iš bet kokios srities galėtų per neilgą laiką įgyvendinti savo svajonę dirbti IT srityje – būtent todėl mūsų stipendijas gavę studentai savo įgūdžius turės galimybę pritaikyti praktikoje mūsų įmonėje, kur įgaus naudingos pirmosios tokio darbo patirties. Nekantriai jų laukiame, nes žinom, kad mūsų profesionalūs partneriai puikiai šiuos žmones paruoš“, – kalba „Credit24“ vadovas Vygintas Domarkas.

Pasak vienos iš lyderiaujančių programavimo mokyklų suaugusiems „Vilnius Coding School“ įkūrėjos Julijos Rimšelės, programavimo mokymai yra derinami prie žmogaus poreikių bei patirties. Pati į šią sritį iš mados pasaulio perėjusi J. Rimšelė džiaugiasi, kad projektai su tokiais partneriais kaip „Credit24“ atveria daug galimybių tiek pačiai mokyklai, tiek jos absolventams, kurie gali sėkmingai tęsti karjerą jau už mokyklos ribų.

„Matydami, jog IT specialistų paklausa rinkoje tik auga, siekiame kuo geriau atliepti šiuos rinkos poreikius. Programavimo pagrindų per 6 savaites programa labai universali: mokymai yra skirti žmonėms, kurie nori gauti stiprius programavimo pagrindus, pažinti jo galimybes. Taip pat norintiems persikvalifikuoti, bet nežinantiems, su kuria programavimo kalba norėtų dirbti. Tikrai nereikia būti kompiuterių guru prieš atvykstant mokytis čia – mūsų mokymai pritaikyti žmonėms su skirtingo lygio žiniomis“, – pasakoja Julija Rimšelė.

Projekte kviečiami dalyvauti programavimo žinių įgyti ar persikvalifikuoti norintys žmonės iki 30 m. amžiaus. Programavimo mokymai prasidės rugpjūčio 26 d. ir vyks vakarais. Dalyvauti projekte gali žmonės iš bet kokios srities – patirties ar programavimo žinių turėti nereikia. Daugiau apie dalyvavimą ir projekto taisykles galima sužinoti „Credit24“ socialiniuose tinkluose, kur ir vyks dalyvių atranka.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.