Pirmą kartą ekranuose: Arnoldas Schwarzeneggeris ir Milla Jovovich kartu pasirodys „World of Tanks“

Pirmą kartą istorijoje ekranuose ranka rankon kovos Arnoldas Schwarzeneggeris ir Milla Jovovich. Holivudo sunkiasvoriai šį gruodį žaidėjams padės vykdyti „World of Tanks“ frančizės „Holiday Ops“ kampanijų misijas asmeniniuose kompiuteriuose, mobiliuosiuose įrenginiuose ir konsolėse.

 Pirmą kartą istorijoje ekranuose ranka rankon kovos Arnoldas Schwarzeneggeris ir Milla Jovovich.<br> Wikimedia commons, lrytas.lt mont.
 Pirmą kartą istorijoje ekranuose ranka rankon kovos Arnoldas Schwarzeneggeris ir Milla Jovovich.<br> Wikimedia commons, lrytas.lt mont.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

2022-11-25 12:49

Ši naujiena – šventinio „World of Tanks PC“, „World of Tanks Blitz“ ir „World of Tanks Modern Armor“ sezono pradžia.

„Holiday Ops“ (liet. „Šventinės operacijos“) anonse Arnie ir Milla imasi svarbiausios iki šiol turėtos misijos – išgelbėti šventes Arthur ir jo sūnui Mikey. „World of Tanks“ žaidėjai jungsis prie veiksmo filmų legendų ir magišku „Holiday Express“ traukiniu vyks į pačią kalėdinio kaimelio širdį.

„Esu vaidinusi herojus pagal vaizdo žaidimus sukurtuose filmuose, bet tai pirmas kartas, kai aš pati atsidūriau tikrame žaidime – ir esu tikrai pasiruošusi veiksmui!“, – sako M. Jovovich, veiksmo filmų žvaigždė ir „Holiday Ops“ ambasadorė.

„Dar vienas pirmas kartas man – dirbu su legendiniu A. Schwarzeneggeriu. Kartu su juo vesime žaidėjus į stebuklingą šventinį kaimelį ir dalinsime specialias dovanas „World of Tanks“ žaidėjams“, – apie projektą pasakoja M. Jovovich.

„Praėjusiais metais mano patirtis „World of Tanks“ žaidime buvo tiesiog neįtikėtina, ir kai manęs paprašė sugrįžti, iš karto atsakiau – „I´ll be back“. Žinojau, kad šie metai laukia išties ypatingi – ir neklydau. Man didelė garbė pirmą kartą dirbti kartu su nuostabiąja M. Jovovich. Šį kartą „Holiday Ops“ apdovanojimai ir iššūkiai dar geresni, o aš galėjau sujungti du mėgstamiausius savo dalykus: šventes ir tankus!“, – priduria „Holiday Ops“ ambasadorius ir tikro tanko savininkas A. Schwarzeneggeris.

Žaidėjai pirmą kartą su žvaigždžių duetu susitiks tankų angare, kur jiems bus paskirti iššūkiai ir užduotys. Įveikę šias užduotis, žaidėjai gaus specialius Arnie ir Millos patobulinimus, tokius kaip nauji tankų stiliai, teminės emblemos, užrašai, lipdukai ir vadai. „World of Tanks“ asmeniniams kompiuteriams ir konsolėms skirtuose žaidimuose Millos ir Arnoldo veikėjai taip pat prabils pačių aktorių balsais.

Christopheris Chungas, „World of Tanks“ frančizės direktorius, sako, kad jam didelė garbė pirmą kartą ekranuose suvesti Arnoldą ir Millą būtent šiame žaidime.

„Kaip ir milijonai mūsų žaidėjų visame pasaulyje, aš pats dešimtmečiais tiesiog rijau filmus, kuriuose Arnie ir Milla vaidino atskirai. Tikras svajonės išsipildymas yra bendras darbas su abiem pasaulinio garso žvaigždėmis, pirmąkart visoje fran

izėje rengiant kalėdinį šventimą. Mūsų žaidėjams, kad ir kokioje platformoje jie mėgautųsi „World of Tanks“, ši patirtis bus kažkas ypatingo“, – sako Christopheris.

Šventinė kampanija prasidės gruodžio 1 d. ir tęsis iki 2023 m. sausio 9 d. Kiekviena žaidimo versija turi savo datas ir šventinius pasiūlymus, pritaikytus tos platformos žaidimui.

World of Tanks PC

Gruodžio 1 d. – 2023 m. sausio 9 d.

Žaidėjų lauks įvairios misijos ir užduotys, kurias įveikus jie gaus išskirtinius Arnie ir Milla patobulinimus bei galimybę šias abi „Holiday Ops“ veiksmo žvaigždes turėti pagrindinių žaidimo robotų tankų vadais. „Holiday Ops 2023“ turės specialią valiutą, vadinamą Resources. Žaidime visa šventinė veikla bus grįsta šių resursų rinkimu ir investavimu.

World of Tanks Modern Armor

Gruodžio 13 d. – 2023 m. sausio 2 d.

Žaidėjai galės rinktis – prisijungti prie „Team Arnold“ arba „Team Milla“ komandų ir su jomis dalyvauti „Holiday Ops“ medžioklėse. Siekdami savo komandos tikslų žaidėjai rinks apdovanojimus ir pelnytus taškus jie galės mainyti į „Holiday Ops“ papildymus ir turinį.

World of Tanks Blitz

2022 m. gruodžio 17 d. – gruodžio 27 d.

„World of Tanks Blitz“ žaidėjams atsivers visas platus „Holiday Ops“ veiklų kalendorius. Vos prisijungę jie automatiškai gaus dovanų: Arnoldo ir Millos avatarus bei premijas. Mūšių laimėtojai gaus ir teminių Arnoldo ir Millos prizų: pavyzdžiui, kamufliažų, kolekcionuojamų daiktų, o pats geriausias jų – Arnoldo profilis.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.