Sunaikino Rusijos pasididžiavimą, išdidžiai demonstruotą parade Maskvoje

2025 m. gegužės 16 d. 13:37
Lrytas.lt
Ukrainos pajėgos sėkmingai sunaikino naujausią Rusijos žvalgybinį droną „ZALA Z-20“, koks Maskvos parade buvo demonstruojamas kaip technologinio pasididžiavimo simbolis, pasižymintis dirbtiniu intelektu.
Daugiau nuotraukų (1)
63-iosios atskirosios mechanizuotosios brigados kariai meistriškai numušė rusišką droną, kuris, kaip manoma, kainuoja mažiausiai 200 000 dolerių.
Oficialiame brigados puslapyje paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip numušamas bepilotis.
Brigada taip pat daro prielaidą, kad šis „ZALA Z-20“ gali būti vienas iš tų, kurie neseniai buvo demonstruojami per paradą Maskvoje. Tai dar vienas priminimas, kad net ir brangiausi Rusijos išradimai neatlaiko Ukrainos realybės, rašo „Defense Express“.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.