Prasidėjo registracija į „TechHub“ pre-akceleratorių

Startuolius ir norinčius juos įkurti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia registruotis į „TechHub“ pre-akceleratorių. Penktasis programos ciklas prasidės vasario mėnesį. Intensyvių dvylikos savaičių trukmės mokymų metu jauni verslai galės įgyti žinių, padėsiančių idėją paversti realiu produktu, rasti komandos narių, prisistatyti investuotojams.

 Prasidėjo registracija į „TechHub“ pre-akceleratorių
 Prasidėjo registracija į „TechHub“ pre-akceleratorių
 Prasidėjo registracija į „TechHub“ pre-akceleratorių
 Prasidėjo registracija į „TechHub“ pre-akceleratorių
 Prasidėjo registracija į „TechHub“ pre-akceleratorių
 Prasidėjo registracija į „TechHub“ pre-akceleratorių
Daugiau nuotraukų (3)

Lrytas.lt

Dec 27, 2021, 9:20 AM, atnaujinta Jan 19, 2022, 11:57 AM

Pirmieji starutolių pasiekimai

„Džiaugiamės, kad programa ne tik suteikia vertingų verslo kūrimo žinių, bet ir iš tiesų padeda startuoliams žengti pirmuosius žingsnius verslo kelyje bei pritraukti finansavimą. Šiandien jau galime pasigirti 3 programoje dalyvavusiais startuoliais, pritraukusiais investicijas iš privačių investicinių fondų, dar 8 gavo MITA finansinę paramą, taip pat 10 startuolių jau akceleravosi užsienyje,“– sako „TechHub“ projekto vadovė Gintarė Narakienė.

 

TechHub“ yra intensyviausia ir daugiausiai startuolių paruošianti mokymų programa Lietuvoje. Programą jau baigė 60 startuolių, 20 pre-akceleratoriuje dalyvauja šiuo metu. Iš viso pre-akceleratorius apjungė maždaug 200 inovatorių, jiems padeda 10 programos mentorių iš Lietuvos ir užsienio, gausus būrys partnerių, inovacijų ekspertų ir investuotojų.

Galimybės dalyvauti

Kaip ir ankstesniuose „TechHub“ pre-akceleratoriaus cikluose, startuoliai su Lietuvos ir užsienio ekspertais bei asmeniniais mentoriais išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie verslo steigimo, produkto vystymo, pozicionavimo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo, finansavimo, intelektinės nuosavybės ir kitas verslo subtilybes.

„Visu programos laikotarpiu kiekviena dalyvaujanti komanda turi savo individualų mentorių. Tai didžiausias „TechHub“ išskirtinumas, kadangi panašiose programose dalyvaujančios komandos dažnai tegauna kelių šimtų ekspertų kontaktus, į kuriuos gali kreiptis, tačiau mentoriaus ir komandos bendravimas yra nuasmenintas ir neturi tęstinumo“,– „TechHub“ išskirtinumą pabrėžia programos vadovas Gediminas Rumšas.

Programą sėkmingai baigę startuoliai turės galimybę prisistatyti (angl. pitch) investuotojų komisijai baigiamajame „Demo Day“ renginyje. Be to, geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos vertingais prizais – bilietais į akceleratorius užsienyje bei kelionėmis į startuoliams reikalingus susitikimus su partneriais ar renginius ES valstybėse.

Teikti paraiškas dalyvauti pre-akceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantys juos įkurti.

Daugiau apie programą organizatoriai kviečia sužinoti sausio 4 d. 10 val. informaciniame renginyje, skirtame VU bendruomenei, kurio metu pre-akceleratoriaus komanda išsamiau pristatys programos turinį, papasakos apie atranką, naudas, mentorius ir prizus. Renginio metu į visus klausimus taip pat atsakys praėjusių programos ciklų dalyviai.

Registracija vykdoma iki sausio 9 dienos. Pre-akceleratorius prasidės vasario 7 d., atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją programa vyks nuotoliniu ar hibridiniu būdu, anglų kalba.

Registracijos anketą rasite čia.

TechHub – tai Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) įgyvendinamas projektas, skirtas ankstyvos stadijos inovatyvių verslo idėjų kūrimui, intensyviam startuolių augimui bei verslumo ekosistemos tvariai plėtrai vystyti. Projekto tikslas – paskatinti tyrėjus, mokslininkus, studentus ir verslo atstovus vystyti inovatyvias verslo idėjas, suteikti jų komandoms įvairiapusę inovacijų ir verslo paramos pagalbą ir sudaryti galimybes intensyviam aukštos pridėtinės vertės žiniomis grįsto verslo segmento augimui Lietuvos ekonomikoje. Kviečiame visas su projektu susijusias naujienas sekti Facebook, ir LinkedIn platformose, taip pat internetiniame puslapyje.

Projektas finansuojamas Europos regioninio plėtros fondo lėšomis. Veiksmų programos priemonės numeris ir pavadinimas: 01.2.1-LVPA-V-842 „Inogeb LT“

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.