Šis nespalvotas filmas vadinamas ironiška odisėja po Berlyną. Jame yra tik du herojai – miestas ir vaikinas Niko, išsiblaškęs dykinėtojas po didmiestį. Režisieriaus Jano Ole Gersterio komedija Vokietijoje pergalingai renka apdovanojimus, o vienas jų skirtas Niko sukūrusiam aktoriui T. Schillingui už išskirtinę vaidybą.
Vasario 10-ąją T. Schillingui sukako 31 metai, o aktorystę jis pažįsta nuo 12 metų. Augantį Berlyno centre jį pasikvietė režisierius Thomas Heise į savo spektaklį garsiajame “Berliner Ensemble” teatre. T. Schillingas vaidino šio teatro scenoje dar keturis sezonus. Nuo 14 metų jis filmuojasi ir populiariuose televizijos serialuose. Pasijutęs savarankiškas, 18-metis T. Schillingas jau gyveno atskirai nuo tėvų, nors dar mokėsi mokykloje.
Kaip tik to amžiaus sulaukęs T. Schillingas nepaprastai išgarsėjo suvaidinęs pagrindinį vaidmenį filme “Crazy” pagal autobiografinę šešiolikmečio Bejamino Leberto knygą, žinomą ir Lietuvoje. Už Benjamino vaidmenį T. Schillingas pelnė savo pirmąjį apdovanojimą, teikiamą “talentingam jaunam aktoriui”. T. Schlillingas ir B. Lebertas – vienmečiai, o “Crazy” buvo lyginamas su garsiuoju Jerome D.Salingerio romanu “Rugiuose ties bedugne”.
Kaip jaunimo pamėgtas aktorius, T. Schillingas nemažai filmavosi juostose apie savo bendraamžius – pankus, studentus. 2006-aisiais, gavęs stipendiją JAV teatro pedagogo Lee Strasbergo institute Niujorke, T. Schillingas pusę metų ten studijavo. Tais pačiais metais tapo tėvu.
Aktorius kviečiamas atlikti ir istorinius vaidmenis. Vienas jų – Adolfas Hitleris filme “Mano kova” („Mein Kampf“, 2009). Iki šiol jis yra nusifilmavęs daugiau nei keturiasdešimtyje filmų ir televizijos serialų. Sėkminga biografija? O viename interviu T. Schillingas pasiguodė, kad norėjęs tapyti ir studijuoti dailę. Jis nesąs ekstravertas, todėl kasdien dalyti save jam atrodo kaip didžiausias nuostolis, kurį jis patiria dėl aktoriaus profesijos.