Meistriškai įvaizdžius keičiantis aktorius filme „Kaponė“ įkūnys legendinį mafijos bosą

Daugybę kartų keitęs savo išvaizdą, kad kino ekrane taptų neatpažįstamas, ir visu šimtu procentų išpildytų jam patikėtą vaidmenį, 42 metų britų aktorius Tomas Hardy šį kartą įsikūnys į legendinio gangsterio Alo Capone's vaidmenį.

Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Pranešimo nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Lrytas.lt

2020-06-22 10:56

Per savo karjerą talentingasis T. Hardy ne kartą yra įrodęs, jog geras aktorius gali turėti tūkstančius skirtingų veidų, o kūno transformacijos yra darbo įrankis, kuris padeda įsijausti į vaidmenį ir priversti patikėti žiūrovą kino magija.

Oskarui nominuotam aktoriui ne kartą teko atlikti įspūdingus kovotojų, piktadarių ar kriminalinio pasaulio atstovų vaidmenis, priaugti ar numesti svorio, tad žymiausio pasaulyje gangsterio Al Capone's vaidmuo – dar vienas iššūkis, kuriam aktorius ruošėsi itin kruopščiai.

Kad taptų panašus į mafijos tėvą, kamuojamą sifilio ir skaičiuojantį paskutines savo gyvenimo dienas, T. Hardy be jokių skrupulų, visų pirma, nusiskuto savo plaukus. Garsusis gangsteris Alfonso Capone išgyveno vos 48 metus, o jo veidas, persmelktas įvairiausių ligų, liko panašus į beprotiškai susenusią žmogystą.

Tad T. Hardy, atsižvelgdamas į tai, kartu su makiažo specialistais, skyrė didelį dėmesį būsimo personažo išvaizdai. Keliolika valandų bendro darbo ir T. Hardy iš išvaizdaus aktoriaus virsta į randuotą, susiraukšlėjusį, pablyškusį ir raudonomis akimis mafijos bosą, nuolat įsikandusį cigarą ir turintį psichikos problemų.

Filmas „Kaponė“ gerokai skirsis nuo daugybės kitų paveikslų kino pasaulyje. Šioje kino juostoje režisierius Džošas Trankas vaizduoja visiškai kitokį gangsterio gyvenimą. Po 5 metų, praleistų Alkatraso belangėje, A.Capone išeina į laisvę visiškai kitoks nei prieš tai, kankinamas nemenkos puokštės ligų, tačiau ne mažiau atgrasus ir pavojingas.

Kadaise buvusio ypač nuožmaus mafijozo galvoje prabėga prisiminimai apie Čikagos gatvėse jo sukurtą siaubingą, daugybės žmonių krauju aplaistytą kriminalinę imperiją, kaip prievartavo, žudė, kūrė ištisus mafijos klanus, burdavo žudikų gaujas, nelegaliai užsiėmė alkoholio prekyba, vertėsi prostitucija, užminuodavo ir sprogdindavo automobilius, kontroliavo nusikaltėlių pelną, o tie, kurie atsisakė jam paklusti, greitai atsisveikindavo su šiuo pasauliu.

Visa tai kėlė siaubą net patiems kriminalinio pasaulio sėbrams. Vieniems jis – visiškas beprotis, kitiems – bukas, įstatymų nepaisantis gangsteris, tačiau jo gyvenimas vertas aštraus veiksmo filmo scenarijaus.

Filmą „Kaponė“ kino teatruose žiūrėkite nuo birželio 26 dienos.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.