Klaipėdos muzikinio teatro Kalėdinė gerumo akcija: dovanokime džiaugsmą sunkiau gyvenantiems!

Artėjančių švenčių proga Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia pasirūpinti dovanomis ne tik savo artimiesiems, bet ir tiems, kuriems šventinę nuotaiką pajusti sunkiau: dovanokite bilietus į teatro renginius vargingiau gyvenantiems. Jei jūs neturite laiko užsiimti bilietų pirkimu ar tinkamų gavėjų paieška – yra žmonės pasiruošę jums padėti. Gerumas kartais keliauja incognito!

 Opera „Don Žuanas“. <br> KVMT nuotr.
 Opera „Don Žuanas“. <br> KVMT nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

KVMT inf.

Nov 14, 2023, 8:31 PM

Kai į duris jau beldžiasi Kalėdos, norisi dalintis švente su tais, kurie jos labiausiai išsiilgę. O spektaklis kiekvienam leidžia pasijusti miesto bendruomenės dalimi, suteikia progą pamiršti sunkumus ir prisiminti, kad pats gyvenimas yra šventė.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia uostamiesčio gyventojus nepamiršti šalia esančiųjų – tų, kurie patys sau negali leisti sau apsilankyti renginiuose. Galbūt jūsų kaimynystėje gyvena daugiavaikė šeima, neišgalinti visų savo atžalų nuvesti į spektaklį vaikams? O gal senjorai, kurių pensijų teužteks kukliam Kūčių stalui, ar bedarbių šeima, priversta skaičiuoti kiekvieną pašalpos centą?

Ar jums patiktų grožėtis spektakliu žinant, jog čia pat, toje pačioje salėje, jūsų dėmesingumo dėka sielos pakylėjimą išgyvena kitas, visai nepažįstamas žmogus, ir taip pajusti dvigubą šventę? Jei taip, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pasirengęs būti tokios kalėdinės dovanos tarpininku. Jūsų nupirkti bilietai labai nudžiugintų senelių globos namų gyventojus ar miesto senjorų klubų narius! Svarbu įvardinti žmones, kuriuos norite pradžiuginti ir mes tuo pasirūpinsime.

Štai vienas nuoširdus verslininkas iš Klaipėdos panoro į spektaklius pakviesti neįgaliuosius bei sunkiau gyvenančių šeimų vaikus. Kad bilietai pasiektų labiausiai to laukiančius ar net pasirūpinti sunkiai vaikštančių atvežimu sutiko tarpininkauti BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Klaipėdos viltis“, Klaipėdos apskrities globėjų ir įtėvių asociacijos, Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namų, teikiančių atokvėpio paslaugas šeimoms auginančioms neįgalius vaikus, atstovai.

Daug vaikų ir suaugusiųjų laukia spektaklių: vaikams – tai pirma ar tiesiog reta pažinimo galimybė, nuo gyvenimo negandų pavargusiems – sielą praskaidrinanti ir užsimiršti padedanti pramoga.

Susidomėjusių labai laukiame: patinkantį renginį iš sezono repertuaro dovanai galite parinkti patys. Norime atkreipti dėmesį į šiuos pokylio dvasia alsuosiančius gruodžio spektaklius: gruodžio 3 d. šokio spektaklį vaikams „Tikroji dinozaurų istorija“, gruodžio 6 d. 18.30 val. – linksmąją J. Offenbacho operetę „Orfėjas pragare“, gruodžio 8 d. 18.30 val. – daugybės apdovanojimų sulaukusį E.Balsio baletą „Eglė žalčių karalienė“.

O gruodžio 10 d. 15 val. bus rodomas publikos numylėtinis – miuziklas „Smuikininkas ant stogo“, gruodžio 30 d. 18.30 val. J.Offenbach operetė „Orfėjas pragare“ vėl kvies linksmai pašėlti kankano ritmu belaukiant Naujųjų! Dovanai taip pat galite pasirinkti ir sausio-vasario mėnesiais vyksiančius renginius.

Norinčius dovanoti muzikines Kalėdas ne tik sau, bet ir sunkiau gyvenantiems kviečiame susisiekti su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pardavimų administratore Birute Šaltėniene tel. +370 616 42129 arba el. paštu rinkodara@kvmt.lt.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.
„Nauja diena“: kaip Lietuvos pramonė atsilieps į gynybos programas?