Premjeras pasisakė apie NSGK komiteto tyrimo išvadas

2018 m. birželio 5 d. 07:58
Lrytas.lt
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas antradienį Seimui pristatys parlamentinio tyrimo išvadas apie verslo grupių poveikį politikams ir sprendimų priėmėjams.
Daugiau nuotraukų (2)
NSGK pirmininkas V. Bakas yra minėjęs tyrime minimų neskaidrių sandorių valstybė galėtų atgauti jai galbūt padarytą 1,5 mlrd. eurų žalą.
„Komitetas daug suformulavo esminių išvadų, Generalinė prokuratūra gali įvertinti“, – paklaustas, ar valstybė galėtų iš verslo subjektų atgauti prarastas lėšas LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ kalbėjo premjeras Saulius Skvernelis.
Premjero teigimu, valstybė turi žinoti, kas yra žiniasklaidos priemonės savininkas ir, ar nėra grėsmės nacionaliniam saugumui. 
„Balsavimas Seime parodys, kiek mūsų politinė sistema nusiteikusi daryti pokyčius. Išvadų esmė – pasiūlymai, kuriuos įgyvendinus, ateityje neturėtume tokios sistemos, kurią turime dabar“, – kalbėjo jis ir pridūrė, kad ne visi Seimo nariai veikiausiai nori, kad sistema veiktų skaidriai ir tokią nuomonę, veikiausiai, išreikš. Vis tik premjeras teigė manantis, kad NSGK išvados bus patvirtintos.
PremjerasSaulius Skvernelispagalba
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.