S. Skvernelis supyko: po klausimų apie į namus vedantį kelią nutraukė spaudos konferenciją

2019 m. gruodžio 16 d. 12:46
Pirmadienį po Vyriausybės posėdžio, kuriame kartu su ministrų kabinetu svarstė biudžeto klausimus, ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pasidalijo naujausiomis žiniomis apie kitų metų biudžeto finansavimą.
Daugiau nuotraukų (4)
Kartu premjeras pakomentavo ir politines aktualijas: susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus klausimas nukeltas į kitą savaitę, sprendimo dėl kandidato į atsilaisvinusią ekonomikos ir inovacijų ministro kėdę dar nėra, o savo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi dėl į namus vedančio išasfaltuoto kelio premjeras neįžvelgia.
Kas pakeis eurokomisaru tapusį V.Sinkevičių, neaišku
Buvusiam Ekonomikos ir inovacijų ministerijos vadovui Virginijui Sinkevičiui pradėjus eiti eurokomisaro pareigas, tapo neaišku, kas Lietuvoje pakeis ekonomikos ir inovacijų ministrą. Atsakymo į šį klausimą premjeras nepateikė ir pirmadienį.
„Dėl ekonomikos ministro naujienų nėra, bet pamąstymų yra. Kai priimsiu sprendimą, pasakysiu“, – žurnalistams sakė S.Skvernelis.
Aiškaus atsakymo premjeras nepateikė ir dėl Susisiekimo ministerijos vadovo. Susisiekimo ministro J.Narkevičiaus klausimas, pasak ministro pirmininko, bus sprendžiamas kitą savaitę.
Naujas asfaltas upės gatvėje, kur gyvena Saulius Skvernelis.<br>V.Skaraičio nuotr. Daugiau nuotraukų (4)
Naujas asfaltas upės gatvėje, kur gyvena Saulius Skvernelis.
V.Skaraičio nuotr.
„Bus konsultuojamasi su valdančiąja koalicija. Tai ne vieno mano sprendimas, nes pasekmės vienokio ar kitokio sprendimo gali būti labai įvairios ir ilgalaikės“, – poziciją išsakė premjeras.
Atsistatydinti neplanuoja, asfaltuoto kelio klausimai kelia pyktį
Jau kelias savaites netylant kalboms apie į S.Skvernelio namus vedančio keliuko asfaltavimą, premjeras patikino, kad daugiau atsakymų nepateiks.
Paklaustas, ar galėtų pakartotinai pateikti atsakymą dėl lėšų, skirtų kelio, vedančio į jo namus, asfaltavimo darbų, ministras pirmininkas griežtai atsakė: „Negausite (atsakymo – aut. past.) ir šiandien“.
Jis patvirtino, kad šiandien vyksiančiam Vyriausios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) posėdžiui, kuriame bus svarstoma, ar pradėti tyrimą dėl gatvės, kurioje gyvena premjeras, asfaltavimo, papildomos informacijos taip pat nepateikė.
„VTEK neturiu ką asmeniškai teikti. Kas prašyta iš Vyriausybės – pateikta“, – tvirtino S.Skvernelis.
Paprašytas patikslinti Vilniaus rajono savivaldybės veiksmus, susijusius su gatvės asfaltavimu, premjeras piktai atkirto ir neišklausęs likusių klausimų paliko spaudos konferencijų salę, nutraukdamas žurnalistams skirtą spaudos konferenciją.
„Jūs esate neteisi ir toliau skleidžiate šitą faktą. Visos šešios tautinių mažumų savivaldybės gavo papildomas lėšas 2019 m. pagal tą pačią formuluotę – vietinės reikšmės kelių tvarkymui, taisymui, remontui – be konkrečių kelių.
Nieko negaliu daugiau pridurti“, – žurnalistei piktai atsakė premjeras ir nutraukė spaudos konferenciją.
Primename, kad Vilniaus rajono savivaldybė savaitę pripažino neteikusi jokių garantijų dėl to, kad Upės gatvė Smiglių kaime Vilniaus rajone, kur gyvena premjeras S.Skvernelis, bus išasfaltuota iki šių metų pabaigos, nes įstatymai nenumato tokios būtinybės, rašė BNS.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.