Suskaičiuoti visi balsai vienmandatėse: laukia įdomios kaktomušos, konservatorių kandidatai dominuoja I. Šimonytė užsitikrino mandatą per pirmąjį turą

Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi. Kaip išsidėliojo balsai ir kurie politikai 71-oje apygardoje pateko į antrąjį turą?

 Antrajame ture vienmandatėse laukia įdomių dvikovų.<br> lrytas.lt montažas.
 Antrajame ture vienmandatėse laukia įdomių dvikovų.<br> lrytas.lt montažas.
 I.Šimonytė laimėjo vienmandatėje Antakalnio apygardoje.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 I.Šimonytė laimėjo vienmandatėje Antakalnio apygardoje.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>V.Skaraičio nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>V.Skaraičio nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vienmandatėse apygardose antrajame ture konservatoriai turės 54 atstovus. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Pirmasis Seimo rinkimų turas baigėsi.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (17)

Lrytas.lt

Oct 11, 2020, 8:57 PM, atnaujinta Oct 12, 2020, 3:03 PM

Per pirmąjį turą Lietuvoje vienmandatėse rinkimų apygardose Seimo nario kėdę užsitikrino trys politikai. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašo vedlė Ingrida Šimonytė Vilniaus Antakalnio apygardoje taip ir nesulaukė pasipriešinimo – ji laimėjo surinkusi 60,72 proc. balsų.

Į Seimą taip pat pateko du Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) kandidatai Česlavas Olševskis ir Beata Petkevič. Jie tapo pirmaisiais vienmandatėse pergalę skelbusiais politikais.

Č.Olševskis laimėjo Medininkų apygardoje. Jis surinko 52,77 proc. balsų. Antroje vietoje liko Lietuvos socialdemokratų atstovas Robertas Duchnevičius.

B.Petkevič Šalčininkų-Vilniaus apygardoje surinko 59 proc. balsų. Antroji liko Darbo partijos atstovė Alicija Ščerbaitė (18,40 proc.).

Vertinat situaciją visose apygardose, stipriausias pozicijas prieš antrąjį turą užima Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų kandidatai. Į antrąjį turą pateko net 54 konservatorių atstovai. 36 iš jų pirmavo pirmajame ture. Valstiečiai antrajame ture turės 32 atstovus, pirmajame ture iš jų pirmavo 13. 

Lrytas.lt pateikia naujausią informaciją, kas pirmauja vienmandatėse apygardose:

1. Senamiesčio–Žvėryno (galutiniai)

Mykolas Majauskas (TS-LKD) – 28,93 proc.

Viktorija Čmilytė-Nielsen (LRLS) – 27,98 proc.

2. Naujamiesčio–Naujininkų (galutiniai)

Žygimantas Pavilionis (TS-LKD) – 31,08 proc.

Tomas Vytautas Raskevičius (Laisvės partija) – 13,81 proc.

3. Antakalnio (galutiniai)

Ingrida Šimonytė (TS-LKD) – 60,72 proc.

Vytautas Radžvilas (Nacionalinis susivienijimas) – 6,35 proc.

4. Žirmūnų (galutiniai)

Paulė Kuzmickienė (TS-LKD) – 37,71 proc.

Monika Ošmianskienė (Laisvės partija) – 13,05 proc.

5. Fabijoniškių (galutiniai)

Aistė Gedvilienė (TS-LKD) – 30,36 proc.

Artūras Žukauskas (Laisvės partija) – 16,50 proc.

6. Šeškinės–Šnipiškių (galutiniai)

Mindaugas Lingė (TS-LKD) – 28,86 proc.

Morgana Danielė (Laisvės partija) – 15,03 proc.

7. Justiniškių–Viršuliškių (galutiniai)

Paulius Saudargas (TS-LKD) – 29,49 proc.

Brigita Guobė (Laisvės partija) – 12,00 proc.

8. Pilaitės–Karoliniškių (galutiniai)

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (TS-LKD) – 30,14 proc.

Saulius Skvernelis (LVŽS) – 14,38 proc.

9. Lazdynų (galutiniai)

Algis Strelčiūnas (TS-LKD) – 33,26 proc.

Donalda Meiželytė (Laisvės partija) – 13,59 proc.

10. Naujosios Vilnios (galutiniai)

Monika Navickienė (TS-LKD) – 34,10 proc.

Romualda Poševeckaja (LLRS-KŠS) – 14,24 proc.

11. Panerių–Grigiškių (galutiniai)

Agnė Bilotaitė (TS-LKD) – 29,09 proc.

Rita Balčiūnienė (Laisvės partija) – 11,74 proc.

12. Verkių (galutiniai)

Dainius Kreivys (TS-LKD) – 40,90 proc.

Gediminas Jaunius (Laisvės partija) – 14,72 proc.

13. Pašilaičių (galutiniai)

Vytautas Kernagis (TS-LKD) – 30,55 proc.

Vytautas Mitalas (Laisvės partija) – 21,36 proc.

14. Šilainių (galutiniai)

Jurgita Šiugždinienė (TS-LKD) – 31,12 proc.

Ligita Valalytė (LVŽS) - 16,26 proc.

15. Kalniečių (galutiniai)

Arvydas Anušauskas (TS-LKD) – 31,32 proc.

Aušra Papirtienė (LVŽS) – 17,08 proc.

16. Savanorių (galutiniai)

Paulius Lukaševičius (TS-LKD) – 22,79 proc.

Marius Matijošaitis (Laisvės partija) – 15,09 proc.

17. Petrašiūnų–Gričiupio (galutiniai)

Kazys Starkevičius (TS-LKD) – 33,24 proc.

Gediminas Vasiliauskas (LVŽS) – 15,71 proc.

18. Panemunės (galutiniai)

Gintarė Skaistė (TS-LKD) – 33,03 proc.

Aurelijus Veryga (LVŽS) – 19,16 proc.

19. Aleksoto–Vilijampolės (galutiniai)

Vytautas Juozapaitis (TS-LKD) – 28,01 proc.

Karolina Žekaitė (LVŽS) – 14,34 proc.

20. Centro–Žaliakalnio (galutiniai)

Gabrielius Landsbergis (TS-LKD) – 38,04 proc.

Audronė Jankuvienė (LVŽS) – 12,77 proc.

21. Marių (galutiniai)

Ligita Girskienė (LVŽS) – 23,12 proc.

Kęstutis Navickas (TS-LKD) – 15,99 proc.  

22. Pajūrio (galutiniai)

Simonas Gentvilas (LRLS) – 19,55 proc.

Arūnas Barbšys (TS-LKD) – 17,48 proc.

23. Danės (galutiniai)

Arvydas Pocius (TS-LKD) – 25,99 proc.

Saulius Budinas (LRLS) – 14,14 proc.

24. Baltijos (galutiniai)

Audrius Petrošius (TS-LKD) – 21,74 proc.

Mindaugas Bastakis (LVŽS) – 12,49 proc.

25. Aušros (galutiniai)

Stasys Tumėnas (LVŽS) – 21,47 proc.

Martynas Šiurkus (TS-LKD) – 17,43 proc.

26. Saulės (galutiniai)

Domas Griškevičius (Išsikėlė pats) – 20,01 proc.

Valerijus Simulik (LVŽS) – 18,96 proc.

27. Panevėžio vakarinė (galutiniai)

Indiana Grigienė (TS-LKD) – 19,48 proc.

Deividas Labanavičius (LVŽS) – 17,99 proc.

28. Nevėžio (galutiniai)

Bronius Matelis (TS-LKD) – 25,83 proc.

Kęstutis Lukoševičius (LVŽS) – 15,52 proc.

29. Marijampolės (galutiniai)

Andrius Vyšniauskas (TS-LKD) – 22,59 proc.

Dainius Gaižauskas (LVŽS) – 20,45 proc.

30. Alytaus (galutiniai)

Povilas Labukas (TS-LKD) – 17,50 proc.

Vytautas Bakas (Išsikėlė pats) – 16,83 proc.

31. Gargždų (galutiniai)

Petras Gražulis (išsikėlė pats) – 21,36 proc.

Rasa Petrauskienė (TS-LKD) – 20,16 proc. 

32. Šilutės (galutiniai)

Sandra Tamašauskienė (TS-LKD) – 23,98 proc.

Zigmantas Balčytis (LSDDP) – 19,50 proc.

33. Aukštaitijos (galutiniai)

Guoda Burokienė (LVŽS) – 21,15 proc.

Jurga Girdzijauskienė (TS-LKD) – 19,16 proc.

34. Tauragės (galutiniai)

Darius Petrošius (LSDP) – 23,56 proc.

Romualdas Vaitkus (LRLS) – 19,20 proc.

35. Plungės–Rietavo (galutiniai)

Jonas Varkalys (LRLS) – 27,80 proc.

Jurgis Razma (TS-LKD) – 24,67 proc.

36. Mėguvos (galutiniai)

Mindaugas Skritulskas (TS-LKD) – 26,85 proc.

Romandas Žiubrys (LVŽS) – 13,27 proc..

37. Kuršo (galutiniai)

Antanas Vinkus (LVŽS) – 27,61 proc.

Juozas Mažeika (TS-LKD) – 20,18 proc.

38. Mažeikių (galutiniai)

Laima Nagienė (LVŽS) – 26,85 proc.

Lina Rimkienė (TS-LKD) – 14,79 proc.

39. Žemaitijos šiaurinė (galutiniai)

Valius Ąžuolas (LVŽS) – 42,29 proc.

Tomas Martinaitis (LSDP) – 16,49 proc.

40. Telšių (galutiniai)

Valentinas Bukauskas (DP) – 26,22 proc.

Algirdas Bacevičius (Centro partija – tautininkai) – 15,14 proc.

41. Kelmės–Šilalės (galutiniai)

Remigijus Žemaitaitis („Laisvė ir teisingumas“) – 28,36 proc.

Jonas Gudauskas (TS-LKD) – 23,84 proc.

42. Raseinių–Kėdainių (galutiniai)

Arvydas Nekrošius (LVŽS) – 20,67 proc.

Vidmantas Merkliopas (TS-LKD) – 15,94 proc.

43. Kėdainių (galutiniai)

Darius Kaminskas (Išsikėlė pats) – 32,67 proc.

Tomas Bičiūnas (LSDP) – 21,79 proc.

44. Radviliškio–Tytuvėnų (galutiniai)

Antanas Čepononis (TS-LKD) – 30,51 proc.

Aurimas Gaidžiūnas (LVŽS) – 14,40 proc. 

45. Šiaulių krašto (galutiniai)

Rima Baškienė (LVŽS) – 39,61 proc.

Kęstutis Masiulis (TS-LKD) – 15,10 proc.

46. Žiemgalos vakarinė (galutiniai)

Liudas Jonaitis (LSDP) – 27,40 proc.

Arūnas Gumuliauskas (LVŽS) – 19,98 proc.

47. Žiemgalos rytinė (galutiniai)

Antanas Matulas (TS-LKD) – 31,21 proc.

Neringa Trinskienė (LVŽS) – 15,32 proc.

48. Sėlos vakarinė (galutiniai)

Valdemaras Valkiūnas (Išsikėlė pats) – 17,10 proc.

Matas Maldeikis (TS-LKD) – 14,33 proc. 

49. Deltuvos šiaurinė (galutiniai)

Tomas Tomilinas (LVŽS) – 22,15 proc.

Sergejus Jovaiša (TS-LKD) – 20,97 proc.

50. Sėlos rytinė (galutiniai)

Vidmantas Kanopa (LSDP) – 23,14 proc.

Raimundas Martinėlis (Išsikėlė pats) – 18,50 proc.

51. Utenos (galutiniai)

Edmundas Pupinis (TS-LKD) – 29,46 proc.

Gintautas Paluckas (LSDP) – 19,99 proc.

52. Nalšios šiaurinė (galutiniai)

Algimantas Dumbrava (LVŽS) – 40,25 proc.

Rimvydas Podolskis (DP) – 10,82 proc.  

53. Nalšios pietinė (galutiniai)

Šarūnas Birutis (LSDP) – 18,90 proc.

Gintautas Kindurys (LVŽS) – 18,06 proc.

54. Molėtų–Širvintų (galutiniai)

Jonas Pinskus (LSDDP) – 24,01 proc.

Valentinas Stundys (TS-LKD) – 18,76 proc.

55. Nemenčinės (galutiniai)

Rita Tamašunienė (LLRA-KŠS) – 37,45 proc.

Justas Džiugelis (TS-LKD) – 20,92 proc.

56. Šalčininkų–Vilniaus (galutiniai)

Beata Petkevič (LLRS-KŠS) – 59,00 proc.

Alicija Ščerbaitė (DP) – 18,40 proc.

57. Medininkų (galutiniai)

Česlav Olševski (LLRA-KŠS) – 52,77 proc.

Robert Duchnevič (LSDP) – 14,10 proc.

58. Trakų–Vievio (galutiniai)

Edita Rudelienė (LRLS) – 24,19 proc.

Kęstutis Vilkauskas (Lietuvos socialdemokratų partija) – 15,87 proc. 

59. Kaišiadorių–Elektrėnų (galutiniai)

Audronius Ažubalis (TS-LKD) – 16,60 proc.

Silva Lengvinienė (Laisvės partija) – 16,48 proc.

60. Jonavos (galutiniai)

Eugenijus Sabutis (LSDP) – 33,07 proc.

Rimantas Sinkevičius (LSDDP) – 17,86 proc.

61. Deltuvos pietinė (galutiniai)

Agnė Balčiūnienė (TS-LKD) – 21,53 proc.

Juozas Varžgalys (LVŽS) – 18,50 proc.

62. Karšuvos (galutiniai)

Ričardas Juška (LRLS) – 29,00 proc.

Daivaras Rybakovas (TS-LKD) – 18,36 proc.

63. Sūduvos pietinė (galutiniai)

Kęstutis Mažeika (LVŽS) – 25,58 proc.

Vaidas Šalaševičius (TS-LKD) – 17,07 proc.

64. Sūduvos šiaurinė (galutiniai)

Irena Haase (TS-LKD) – 30,24 proc.

Giedrius Surplys (LVŽS) – 19,29 proc.

65. Raudondvario (galutiniai)

Raminta Popovienė (LSDP) – 26,21 proc.

Viktoras Pranckietis (LRLS) – 25,00 proc.

66. Garliavos (galutiniai)

Justinas Urbanavičius (TS-LKD) – 32,46 proc.

Paulius Visockas (LSDP) – 19,50 proc.

67. Dainavos (galutiniai)

Andrius Palionis (LSDDP) – 27,86 proc.

Jūratė Zailskienė (LSDP) – 15,95 proc.

68. Vilkaviškio (galutiniai)

Algirdas Butkevičius (LŽP) – 30,08 proc.

Kęstutis Smirnovas (LVŽS) – 22,64 proc.

69. Dzūkijos (galutiniai)

Laurynas Kasčiūnas (TS-LKD) – 19,26 proc.

Juozas Baublys (LRLS) – 18,09 proc.

70. Jotvingių (galutiniai)

Zenonas Streikus (LVŽS) – 25,18 proc.

Vilius Semeška (TS-LKD) – 18,77 proc.

71. Pasaulio lietuvių (galutiniai)

Aušrinė Armonaitė (Laisvės partija) – 34,31 proc.

Dalia Asanavičiūtė (TS-LKD) – 25,85 proc.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.