Prieš antrąjį rinkimų turą – VRK prašymas SAM leisti rinkėjams pažeisti saviizoliacijos taisykles

2020 m. spalio 14 d. 17:46
Lrytas.lt
Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministeriją (SAM), kad antrojo Seimo rinkimų turo metu saviizoliacijoje esantys rinkėjai galėtų balsuoti specialiai jiems įsteigtose balsavimo vietose.
Daugiau nuotraukų (20)
VRK, reaguodama į kiekvieną dieną besikeičiančią epidemiologinę situaciją šalyje, kreipėsi į SAM, prašydama sudaryti galimybes rinkėjams, esantiems saviizoliacijoje dėl to, kad jie grįžo iš užsienio, arba dėl to, kad jie turėjo kontaktą su COVID-19 liga sergančiu asmeniu, palikti savo izoliacijos vietą.
To prašoma 2020 m. spalio 19-22 dienomis iki 2 valandų, kad saviizoliacijoje esantys rinkėjai galėtų atvykti balsuoti į išankstinio balsavimo vietas, specialiai įsteigtas Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio miestų ir Raseinių rajono savivaldybėse.
Rinkėjui atvykus, rinkimų komisijos narys nustatytų rinkėjo tapatybę, išduotų jam balsavimo dokumentus, o rinkėjas, būdamas savo transporto priemonėje, užpildytų balsavimo biuletenį, įdėtų jį į vokus, užklijuotų ir grąžintų rinkimų komisijos nariui.
Seimo rinkimų antrasis turas vyks spalio 25 dieną.
Rinkimai^InstantSaviizoliacija
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.