Drama Utenoje: G. Paluckas ir E. Pupinis surinko vienodai balsų, bet VRK paskelbė nugalėtoją Utenoje bus perskaičiuojami balsai

2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo apylinkės 68 vienmandatėse apygardose.

Utenos apygardoje G.Paluckas (dešinėje) dramatiškai pralaimėjo E.Pupiniui, bet pirmadienį numatyta iš naujo perskaičiuoti visus rinkėjų balsus.<br>Lrytas.lt montažas
Utenos apygardoje G.Paluckas (dešinėje) dramatiškai pralaimėjo E.Pupiniui, bet pirmadienį numatyta iš naujo perskaičiuoti visus rinkėjų balsus.<br>Lrytas.lt montažas
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>Lrytas.lt montažas
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>Lrytas.lt montažas
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>M.Patašiaus nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>M.Patašiaus nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
2020-ųjų Seimo rinkimai baigėsi – po antrojo turo sekmadienį 20 val. duris užvėrė balsavimo punktai 68 vienmandatėse apygardose.<br>V.Skaraičio nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Lrytas.lt

Oct 25, 2020, 8:01 PM, atnaujinta Oct 26, 2020, 10:44 AM

Utenos apygardoje dramatišką pralaimėjimą patyrė LSDP lyderis Gintautas Paluckas. Jis surinko lygiai tiek pat balsų (po 7075; 49,04 proc.), kaip ir konservatorius Edmundas Pupinis.

Tokiu atveju, kai rezultatas yra absoliučiai vienodas, Vyriausioji rinkimų komisija nugalėtoju skelbia pirmajame ture daugiau balsų gavusį kandidatą.

Prieš dvi savaites Utenos apygardoje už E.Pupinį balsavo 29,46 proc. rinkėjų, už G.Palucką –19,99 proc.

Vis dėlto, ar E.Pupiniui tikrai atiteks Seimo nario mandatas, paaiškės tik po to, kai iš naujo bus perskaičiuoti visi šios apygardos rinkėjų balsai. 

Utenos rinkimų apygardos komisijos pirmininkė Rolanda Gudynienė BNS patvirtino, kad balsų perskaičiavimas planuojamas pirmadienį.

Iki šiol į Seimą niekada neišrinktas G.Paluckas Utenoje kandidatavo pirmą kartą. 2016 metais jis savo laimę bandė Fabijoniškių apygardoje, tačiau surinkęs 10,22 proc. balsų, į antrą turą nepateko.

Dar kartą į Seimą G.Paluckas patekti bandė pernai Žirmūnų apygardoje, tačiau tuomet pralaimėjo tuometei Vilniaus savivaldybės tarybos narei konservatorei Paulei Kuzmickienei.

E.Pupinis Seimo nariu dirbo 2004–2012 metais ir pastaruosius ketverius metus.

O pirmasis sekmadienio vakarą sveikinimus priiminėjo Valius Ąžuolas (LVŽS): suskaičiavus visus balsus Žemaitijos šiaurinėje apygardoje jis svariai pranoko Tomą Martinaitį (LSDP).

Netrukus galutine pergale džiaugėsi TS-LKD atstovas Justinas Urbanavičius, Garliavos apygardoje įveikęs Paulių Visocką (LSDP) ir Algimantas Dumbrava (LVŽS), Nalšios šiaurinėje apygardoje įveikęs Rimvydą Podolskį (DP).

Itin arši kova vyko Pasaulio lietuvių apygardoje: Aušrinę Armonaitę (Laisvės partija) ir Dalią Asanavičiūtę (TS-LKD) ilgai skyrė vos kelios dešimtys balsų, bet galiausiai išryškėjo A.Armonaitės persvara.

Gargždų apygardoje pats išsikėlęs Petras Gražulis pralenkė konsrevatorę Rasą Petrauskienę.

Pilaitės-Karoliniškių apygardoje premjeras Saulius Skvernelis (LVŽS) neprilygo Radvilei Morkūnaitei-Mikulėnienei (TS-LKD).

Raudondvario apygardoje dabartinis Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis (LRLS) nelengvai laimėjo prieš Ramintą Popovienę (LSDP).

Pirmajame rinkimų ture prieš dvi savaites daugiamandatėje apygardoje partijos išsidalijo 70 vietų naujajame Seime. Tuo tarpu vienmandatėse apygardose per pirmąjį turą Seimo nario kėdę užsitikrino trys politikai.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašo vedlė Ingrida Šimonytė Vilniaus Antakalnio apygardoje nesulaukė pasipriešinimo – laimėjo surinkusi 60,72 proc. balsų.

Taip pat akivaizdžia persvara triumfavo du Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) kandidatai: Česlavas Olševskis laimėjo Medininkų apygardoje (52,77 proc. balsų), o Beata Petkevič varžovus nukonkuravo Šalčininkų-Vilniaus apygardoje (59 proc. balsų).

Vertinat situaciją visose apygardose, stipriausias pozicijas prieš antrąjį turą užėmė TS-LKD kandidatai: į antrąjį turą buvo patekę net 54 konservatorių atstovai ir net 36 iš jų pirmavo pirmajame ture. Valstiečiai antrajame ture turėjo 32 atstovus, pirmajame ture iš jų pirmavo 13.

Lrytas.lt pateikia naujausią informaciją apie balsavimo rezultatus vienmandatėse apygardose.

1. Senamiesčio–Žvėryno (galutiniai)

Viktorija Čmilytė-Nielsen (LRLS) – 53,90 proc.; pirmajame ture 27,98 proc.

Mykolas Majauskas (TS-LKD) – 43,09 proc.; pirmajame ture 28,93 proc.

2. Naujamiesčio–Naujininkų (galutiniai)

Žygimantas Pavilionis (TS-LKD) – 56,61 proc.; pirmajame ture 31,08 proc.

Tomas Vytautas Raskevičius (Laisvės partija) – 35,33 proc.; pirmajame ture 13,81 proc.

3. Antakalnio (galutiniai po 1-ojo turo)

Ingrida Šimonytė (TS-LKD) – 60,72 proc.

Vytautas Radžvilas (Nacionalinis susivienijimas) – 6,35 proc.

4. Žirmūnų (galutiniai)

Paulė Kuzmickienė (TS-LKD) – 60,63 proc.; pirmajame ture 37,71 proc.

Monika Ošmianskienė (Laisvės partija) – 33,60 proc.; pirmajame ture 13,05 proc.

5. Fabijoniškių (galutiniai)

Aistė Gedvilienė (TS-LKD) – 52,51 proc.; pirmajame ture 30,36 proc.

Artūras Žukauskas (Laisvės partija) – 40,80 proc.; pirmajame ture 16,50 proc.

6. Šeškinės–Šnipiškių (galutiniai)

Mindaugas Lingė (TS-LKD) – 53,22 proc.; pirmajame ture 28,86 proc.

Morgana Danielė (Laisvės partija) – 39,40 proc.; pirmajame ture 15,03 proc.

7. Justiniškių–Viršuliškių (galutiniai)

Paulius Saudargas (TS-LKD) – 53,20 proc.; pirmajame ture 29,49 proc.

Brigita Guobė (Laisvės partija) – 38,34 proc.; pirmajame ture 12,00 proc.

8. Pilaitės–Karoliniškių (galutiniai)

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė (TS-LKD) – 66,29 proc.; pirmajame ture 30,14 proc.

Saulius Skvernelis (LVŽS) – 31,50 proc.; pirmajame ture 14,38 proc.

9. Lazdynų (galutiniai)

Algis Strelčiūnas (TS-LKD) – 58,76 proc.; pirmajame ture 33,26 proc.

Donalda Meiželytė (Laisvės partija) – 34,31 proc.; pirmajame ture 13,59 proc.

10. Naujosios Vilnios (galutiniai)

Monika Navickienė (TS-LKD) – 62,05 proc.; pirmajame ture 34,10 proc.

Romualda Poševeckaja (LLRS-KŠS) – 35,50 proc.; pirmajame ture 14,24 proc.

11. Panerių–Grigiškių (galutiniai)

Agnė Bilotaitė (TS-LKD) – 51,67 proc.; pirmajame ture 29,09 proc.

Rita Balčiūnienė (Laisvės partija) – 40,66 proc.; pirmajame ture 11,74 proc.

12. Verkių (galutiniai)

Dainius Kreivys (TS-LKD) – 64,31 proc.; pirmajame ture 40,90 proc.

Gediminas Jaunius (Laisvės partija) – 31,35 proc.; pirmajame ture 14,72 proc.

13. Pašilaičių (galutiniai)

Vytautas Kernagis (TS-LKD) – 52,09 proc.; pirmajame ture 30,55 proc.

Vytautas Mitalas (Laisvės partija) – 42,85 proc.; pirmajame ture 21,36 proc.

14. Šilainių (galutiniai)

Jurgita Šiugždinienė (TS-LKD) – 55,44 proc.; pirmajame ture 31,12 proc.

Ligita Valalytė (LVŽS) – 41,49 proc.; pirmajame ture 16,26 proc.

15. Kalniečių (galutiniai)

Arvydas Anušauskas (TS-LKD) – 54,63 proc.; pirmajame ture 31,32 proc.

Aušra Papirtienė (LVŽS) – 42,30 proc.; pirmajame ture 17,08 proc.

16. Savanorių (galutiniai)

Marius Matijošaitis (Laisvės partija) – 45,51 proc.; pirmajame ture 15,09 proc.

Paulius Lukaševičius (TS-LKD) – 43,51 proc.; pirmajame ture 22,79 proc.

17. Petrašiūnų–Gričiupio (galutiniai)

Kazys Starkevičius (TS-LKD) – 56,43 proc.; pirmajame ture 33,24 proc.

Gediminas Vasiliauskas (LVŽS) – 40,45 proc.; pirmajame ture 15,71 proc.

18. Panemunės (galutiniai)

Gintarė Skaistė (TS-LKD) – 58,95 proc.; pirmajame ture 33,03 proc.

Aurelijus Veryga (LVŽS) – 37,74 proc.; pirmajame ture 19,16 proc.

19. Aleksoto–Vilijampolės (galutiniai)

Vytautas Juozapaitis (TS-LKD) – 54,75 proc.; pirmajame ture 28,01 proc.

Karolina Žekaitė (LVŽS) – 41,57 proc.; pirmajame ture 14,34 proc.

20. Centro–Žaliakalnio (galutiniai)

Gabrielius Landsbergis (TS-LKD) – 59,48 proc.; pirmajame ture 38,04 proc.

Audronė Jankuvienė (LVŽS) – 37,48 proc.; pirmajame ture 12,77 proc.

21. Marių (galutiniai)

Ligita Girskienė (LVŽS) – 55,27 proc.; pirmajame ture 23,12 proc.

Kęstutis Navickas (TS-LKD) – 40,86 proc.; pirmajame ture 15,99 proc.

22. Pajūrio (galutiniai)

Simonas Gentvilas (LRLS) – 50,80 proc.; pirmajame ture 19,55 proc.

Arūnas Barbšys (TS-LKD) – 38,56 proc.; pirmajame ture 17,48 proc.

23. Danės (galutiniai)

Arvydas Pocius (TS-LKD) – 50,30 proc.; pirmajame ture 25,99 proc.

Saulius Budinas (LRLS) – 41,69 proc.; pirmajame ture 14,14 proc.

24. Baltijos (galutiniai)

Audrius Petrošius (TS-LKD) – 50,72 proc.; pirmajame ture 21,74 proc.

Mindaugas Bastakis (LVŽS) – 44,90 proc.; pirmajame ture 12,49 proc.

25. Aušros (galutiniai)

Stasys Tumėnas (LVŽS) – 52,64 proc.; pirmajame ture 21,47 proc.

Martynas Šiurkus (TS-LKD) – 44,00 proc.; pirmajame ture 17,43 proc.

26. Saulės (galutiniai)

Domas Griškevičius (Išsikėlė pats) – 58,93 proc.; pirmajame ture 20,01 proc.

Valerijus Simulik (LVŽS) – 37,50 proc.; pirmajame ture 18,96 proc.

27. Panevėžio vakarinė (galutiniai)

Deividas Labanavičius (LVŽS) – 49,66 proc.; pirmajame ture 17,99 proc.

Indiana Grigienė (TS-LKD) – 46,27 proc.; pirmajame ture 19,48 proc.

28. Nevėžio (galutiniai)

Bronislovas Matelis (TS-LKD) – 51,85 proc.; pirmajame ture 25,83 proc.

Kęstutis Lukoševičius (LVŽS) – 44,58 proc.; pirmajame ture 15,52 proc.

29. Marijampolės (galutiniai)

Andrius Vyšniauskas (TS-LKD) – 51,68 proc.; pirmajame ture 22,59 proc.

Dainius Gaižauskas (LVŽS) – 45,41 proc.; pirmajame ture  20,45 proc.

30. Alytaus (galutiniai)

Vytautas Bakas (išsikėlė pats) – 57,82 proc.; pirmajame ture 16,83 proc.

Povilas Labukas (TS-LKD) – 38,84 proc.; pirmajame ture 17,50 proc.

31. Gargždų (galutiniai)

Petras Gražulis (išsikėlė pats) – 53,64 proc.; pirmajame ture 21,36 proc.

Rasa Petrauskienė (TS-LKD) – 42,58 proc.; pirmajame ture 20,16 proc.

32. Šilutės (galutiniai)

Zigmantas Balčytis (LSDDP) – 60,64 proc.; pirmajame ture 19,50 proc.

Sandra Tamašauskienė (TS-LKD) – 36,54 proc.; pirmajame ture 23,98 proc.

33. Aukštaitijos (galutiniai)

Guoda Burokienė (LVŽS) – 50,63 proc.; pirmajame ture 21,15 proc.

Jurga Girdzijauskienė (TS-LKD) – 45,70 proc.; pirmajame ture 19,16 proc.

34. Tauragės (galutiniai)

Romualdas Vaitkus (LRLS) – 49,99 proc.; pirmajame ture 19,20 proc.

Darius Petrošius (LSDP) – 47,33 proc.; pirmajame ture 23,56 proc.

35. Plungės–Rietavo (galutiniai)

Jonas Varkalys (LRLS) – 62,18 proc.; pirmajame ture 27,80 proc.

Jurgis Razma (TS-LKD) – 34,25 proc.; pirmajame ture 24,67 proc.

36. Mėguvos (galutiniai)

Mindaugas Skritulskas (TS-LKD) – 55,88 proc.; pirmajame ture 26,85 proc.

Romandas Žiubrys (LVŽS) – 40,71 proc.; pirmajame ture 13,27 proc..

37. Kuršo (galutiniai)

Antanas Vinkus (LVŽS) – 59,42 proc.; pirmajame ture 27,61 proc.

Juozas Mažeika (TS-LKD) – 37,83 proc.; pirmajame ture 20,18 proc.

38. Mažeikių (galutiniai)

Laima Nagienė (LVŽS) – 66,09 proc.; pirmajame ture 26,85 proc.

Lina Rimkienė (TS-LKD) – 29,71 proc; pirmajame ture 14,79 proc.

39. Žemaitijos šiaurinė (galutiniai)

Valius Ąžuolas (LVŽS) – 62,02 proc.; pirmajame ture 42,29 proc.

Tomas Martinaitis (LSDP) – 34,50 proc.; pirmajame ture 16,49 proc.

40. Telšių (galutiniai)

Valentinas Bukauskas (DP) – 49,99 proc.; pirmajame ture 26,22 proc.

Algirdas Bacevičius (Centro partija – tautininkai) – 46,39 proc.; pirmajame ture 15,14 proc.

41. Kelmės–Šilalės (galutiniai)

Remigijus Žemaitaitis („Laisvė ir teisingumas“) – 64,01 proc.; pirmajame ture 28,36 proc.

Jonas Gudauskas (TS-LKD) – 34,36 proc.; pirmajame ture 23,84 proc.

42. Raseinių–Kėdainių (galutiniai)

Arvydas Nekrošius (LVŽS) – 57,10 proc.; pirmajame ture 20,67 proc.

Vidmantas Merkliopas (TS-LKD) – 40,53 proc.; pirmajame ture 15,94 proc.

43. Kėdainių (galutiniai)

Tomas Bičiūnas (LSDP) – 55,20 proc.; pirmajame ture 46,73 proc.

Darius Kaminskas (Išsikėlė pats) – 41,84 proc.; pirmajame ture 53,27 proc.

44. Radviliškio–Tytuvėnų (galutiniai)

Antanas Čepononis (TS-LKD) – 50,23 proc.; pirmajame ture 30,51 proc.

Aurimas Gaidžiūnas (LVŽS) – 46,39 proc.; pirmajame ture 14,40 proc.

45. Šiaulių krašto (galutiniai)

Rima Baškienė (LVŽS) – 65,93 proc.; pirmajame ture 39,61 proc.

Kęstutis Masiulis (TS-LKD) – 30,68 proc.; pirmajame ture 15,10 proc.

46. Žiemgalos vakarinė (galutiniai)

Liudas Jonaitis (LSDP) – 53,70 proc.; pirmajame ture 27,40 proc.

Arūnas Gumuliauskas (LVŽS) – 42,33 proc.; pirmajame ture 19,98 proc.

47. Žiemgalos rytinė (galutiniai)

Antanas Matulas (TS-LKD) – 49,35 proc.; pirmajame ture 31,21 proc.

Neringa Trinskienė (LVŽS) – 48,42 proc.; pirmajame ture 15,32 proc.

48. Sėlos vakarinė (galutiniai)

Valdemaras Valkiūnas (išsikėlė pats) – 53,59 proc.; pirmajame ture 17,10 proc.

Matas Maldeikis (TS-LKD) – 42,14 proc.; pirmajame ture 14,33 proc.

49. Deltuvos šiaurinė (galutiniai)

Tomas Tomilinas (LVŽS) – 51,59 proc.; pirmajame ture 22,15 proc.

Sergejus Jovaiša (TS-LKD) – 45,38 proc.; pirmajame ture 20,97 proc.

50. Sėlos rytinė (galutiniai)

Vidmantas Kanopa (LSDP) – 53,24 proc.; pirmajame ture 23,14 proc.

Raimundas Martinėlis (išsikėlė pats) – 43,14 proc.; pirmajame ture 18,50 proc.

51. Utenos (galutiniai; kandidatai surinko vienodai balsų, nugalėtoju skelbiamas pirmojo turo laimėtojas, bet pirmadienį balsai bus perskaičiuojami)

Edmundas Pupinis (TS-LKD) – 49,04 proc.; pirmajame ture 29,46 proc.

Gintautas Paluckas (LSDP) – 49,04 proc.; pirmajame ture 19,99 proc.

52. Nalšios šiaurinė (galutiniai)

Algimantas Dumbrava (LVŽS) – 71,60 proc.; pirmajame ture 40,25 proc.

Rimvydas Podolskis (DP) – 23,84 proc.; pirmajame ture 10,82 proc.

53. Nalšios pietinė (galutiniai)

Gintautas Kindurys (LVŽS) – 52,76 proc.; pirmajame ture 18,06 proc.

Šarūnas Birutis (LSDP) – 43,38 proc.; pirmajame ture 18,90 proc.

54. Molėtų–Širvintų (galutiniai)

Jonas Pinskus (LSDDP) – 57,02 proc.; pirmajame ture 24,01 proc.

Valentinas Stundys (TS-LKD) – 40,21 proc.; pirmajame ture 18,76 proc.

55. Nemenčinės (galutiniai)

Rita Tamašunienė (LLRA-KŠS) – 53,30 proc.; pirmajame ture 37,45 proc.

Justas Džiugelis (TS-LKD) – 44,44 proc.; pirmajame ture 20,92 proc.

56. Šalčininkų–Vilniaus (galutiniai po 1-ojo turo)

Beata Petkevič (LLRS-KŠS) – 59,00 proc.

Alicija Ščerbaitė (DP) – 18,40 proc.

57. Medininkų (galutiniai po 1-ojo turo)

Česlav Olševski (LLRA-KŠS) – 52,77 proc.

Robert Duchnevič (LSDP) – 14,10 proc.

58. Trakų–Vievio (galutiniai)

Kęstutis Vilkauskas (Lietuvos socialdemokratų partija) – 55,50 proc.; pirmajame ture 15,87 proc.

Edita Rudelienė (LRLS) – 41,79 proc.; pirmajame ture 24,19 proc.

59. Kaišiadorių–Elektrėnų (galutiniai)

Silva Lengvinienė (Laisvės partija) – 54,30 proc.; pirmajame ture 16,48 proc.

Audronius Ažubalis (TS-LKD) – 39,05 proc.; pirmajame ture 16,60 proc.

60. Jonavos (galutiniai)

Eugenijus Sabutis (LSDP) – 62,83 proc.; pirmajame ture 33,07 proc.

Rimantas Sinkevičius (LSDDP) – 34,12 proc.; pirmajame ture 17,86 proc.

61. Deltuvos pietinė (galutiniai)

Juozas Varžgalys (LVŽS) – 53,53 proc.; pirmajame ture 18,50 proc.

Agnė Balčiūnienė (TS-LKD) – 43,37 proc.; pirmajame ture 21,53 proc.

62. Karšuvos (galutiniai)

Ričardas Juška (LRLS) – 63,17 proc.; pirmajame ture 29,00 proc.

Daivaras Rybakovas (TS-LKD) – 32,62 proc.; pirmajame ture 18,36 proc.

63. Sūduvos pietinė (galutiniai)

Kęstutis Mažeika (LVŽS) – 57,85 proc.; pirmajame ture 25,58 proc.

Vaidas Šalaševičius (TS-LKD) – 38,61 proc.; pirmajame ture 17,07 proc.

64. Sūduvos šiaurinė (galutiniai)

Giedrius Surplys (LVŽS) – 49,85 proc.; pirmajame ture 19,29 proc.

Irena Haase (TS-LKD) – 46,63 proc.; pirmajame ture 30,24 proc.

65. Raudondvario (galutiniai)

Viktoras Pranckietis (LRLS) – 50,01 proc.; pirmajame ture 25,00 proc.

Raminta Popovienė (LSDP) – 47,07 proc.; pirmajame ture 26,21 proc.

66. Garliavos (galutiniai)

Justinas Urbanavičius (TS-LKD) – 52,43 proc.; pirmajame ture 32,46 proc.

Paulius Visockas (LSDP) – 44,51 proc.; pirmajame ture 19,50 proc.

67. Dainavos (galutiniai)

Andrius Palionis (LSDDP) – 57,53 proc.; pirmajame ture 27,86 proc.

Jūratė Zailskienė (LSDP) – 37,65 proc.; pirmajame ture 15,95 proc.

68. Vilkaviškio (galutiniai)

Algirdas Butkevičius (LŽP) – 53,95 proc.; pirmajame ture 30,08 proc.

Kęstutis Smirnovas (LVŽS) – 42,60 proc.; pirmajame ture 22,64 proc.

69. Dzūkijos (galutiniai)

Juozas Baublys (LRLS) – 51,69 proc.; pirmajame ture 18,09 proc.

Laurynas Kasčiūnas (TS-LKD) – 42,81 proc.; pirmajame ture 19,26 proc.

70. Jotvingių (galutiniai)

Zenonas Streikus (LVŽS) – 61,02 proc.; pirmajame ture 25,18 proc.

Vilius Semeška (TS-LKD) – 35,76 proc.; pirmajame ture 18,77 proc.

71. Pasaulio lietuvių (galutiniai)

Aušrinė Armonaitė (Laisvės partija) – 53,15 proc.; pirmajame ture 52,55 proc.

Dalia Asanavičiūtė (TS-LKD) – 44,50 proc.; pirmajame ture 45,01 proc.

2020-2024 m. Seimo mandatų (iš viso yra 141 parlamentaras) skaičius pagal partijas:

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – 50 mandatų;

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 32 mandatai;

Liberalų sąjūdis – 13 mandatų;

Lietuvos socialdemokratų partija – 13 mandatų;

Laisvės partija – 11 mandatų;

Darbo partija – 10 mandatų;

Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga – 3 mandatai;

Lietuvos socialdemokratų darbo partija – 3 mandatai;

Partija „Laisvė ir teisingumas“ – 1 mandatas;

Lietuvos žaliųjų partija – 1 mandatas;

Save išsikėlę kandidatai – 4 mandatai.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2021 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.