Kuriamos politinės jėgos „Vardan Lietuvos“ frakcija įsteigta ir Neringos savivaldybės taryboje

Sauliaus Skvernelio ir jo bendražygių kuriama partija – Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ — dar labiau pildo bendraminčių ratą. Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis kartu su devyniais tarybos nariais įsteigė šios naujos politinės jėgos frakciją savivaldybės taryboje.

Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Saulius Skvernelis<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Saulius Skvernelis<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Darius Jasaitis.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Darius Jasaitis.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“

Jan 18, 2022, 8:48 AM

„Daugelį Seimo narių, kuriančių naują partiją, pažįstu asmeniškai. Bendraujame dar nuo tada, kai jie dirbo ministerijose, vėliau – ir Vyriausybėje. Žinau jų profesines ir asmenines savybes. Tai yra labai konkretūs žmonės, kurie puikiai supranta savivaldos problemas ir joms spręsti skiria didelį dėmesį. Su šiais kolegomis darbas visada buvo malonus ir aiškus. Todėl kviečiu visus žmones jungtis ir tapti naujos partijos steigėjais“, – teigia Neringos savivaldybės meras D. Jasaitis, kartu su daugeliu naujos frakcijos nariais tapęs ir kuriamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ steigėju.

Frakcija Neringos savivaldybės taryboje įvardyta „Vardan Neringos“. Savo narių skaičiumi ji šiuo metu yra didžiausia kuriamos politinės jėgos frakcija tarp kitų šalies savivaldybių.

Iš viso Neringos savivaldybės taryboje yra 15 narių. „Vardan Neringos“ frakciją sudaro absoliuti jų dauguma – net 10. Naujai frakcijai atstovauja Darius Jasaitis, Aušra Mikalauskienė, Vaidas Venckus, Arūnas Burkšas, Aušra Feser, Ričardas Kičiatovas, Narūnas Lendraitis, Diana Starkutė-Kriukovė, Stasys Valančius ir Vigantas Giedraitis.

„Vertiname ankstesnius būsimos partijos atstovų darbus savivaldoje. Neretai Neringos kraštas būna užmirtšas nacionaliniu lygmeniu. Todėl telkdamiesi į vieną stiprią komandą galėsime ir toliau tinkamai atstovauti mūsų gyventojams, vykdyti suplanuotus darbus, užtikrinti bendrų vertybių tąsa šiame kurorte“, – sako frakcijos „Vardan Neringos“ seniūnė Aušra Mikalauskienė.

Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“ jau įsteigta Vilniaus miesto, Anykščių, Kretingos, Lazdijų, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybių tarybose.

Steigiamasis šios partijos suvažiavimas numatytas sausio 29 dieną Palangos koncertų salėje.

Suvažiavimą rengia 14 Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narių, pirmieji politinės partijos iniciatoriai – Saulius Skvernelis, Vytautas Bakas, Zigmantas Balčytis, Rima Baškienė, Algirdas Butkevičius, Domas Griškevičius, Linas Kukuraitis, Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Zenonas Streikus ir Tomas Tomilinas.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.