G. Landsbergis: TBT arešto orderis V. Putinui – istorinis įvykis

2023 m. kovo 17 d. 20:18
Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis penktadienį tviteryje pareiškė, kad Tarptautinio baudžiamojo teismo (TBT) išduotas arešto orderis Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui – istorinis įvykis ir naujų precedentų kūrimas.
Daugiau nuotraukų (1)
„Taip kuriama istorija. Putino arešto orderis dėl Ukrainos vaikų deportacijos kuria naujus precedentus, – tviterio žinutėje rašė G. Landsbergis. – Tačiau istorija pasibaigs tik tada, kai bus ištirti visi karo nusikaltimai ir agresijos nusikaltimas, o kaltieji bus nuteisti“.
Hagoje įsikūręs TBT penktadienį paskelbė, kad išdavė arešto orderį V. Putinui ir Rusijos prezidento vaiko teisių įgaliotinei Marijai Lvovai-Belovai dėl „neteisėtos Ukrainos vaikų deportacijos“.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.