Pareigūnai sulaikė asmenis, apvogusius policijos nuovadą

2013 m. gegužės 14 d. 16:15
lrytas.lt
Pirmadienį Vilniaus rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė vagyste iš Paberžės policijos nuovados įtariamą R. M., gim. 1995 m., kitas šia vagyste įtarimas D. L., gim. 1993 m., sulaikytas antradienį.
Daugiau nuotraukų (1)
Praėjusį sekmadienį, apie 14 val. pareigūnai gavo pranešimą, kad išdaužius lango ir durų stiklus, buvo įsibrauta į Vilniaus r. policijos komisariato nuotolinės darbo vietos patalpas Paberžės sen., Paberžės k., Vilniaus g., buvo pavogtas kompiuterio vaizduoklis, klaviatūra, pelė ir stacionarinis telefonas.
Kriminalinės policijos pareigūnai operatyviai išaiškino nusikaltimą – sulaikė vagyste įtariamus jaunuolius ir surado pavogtus daiktus.
Vilniaus r. policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.
Nepilnamečiui R. M. ir dvidešimtmečiui D. L. gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimuas iki šešerių metų. Anksčiau policijai nežinomiems jaunuoliams teks atlyginti ir vagystės metu padarytą žalą.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.