JAV įkliuvusi Neringa Venckienė griebėsi senos taktikos

Čikagos kalėjime teismo laukianti Neringa Venckienė bijo būti grąžinta į Lietuvą, todėl meluoja net teismui pateikdama dokumentus – esą jai tėvynėje pateikti kaltinimai yra politiniai ir jos gyvybei gresia pavojus.

N.Venckienė nenori grįžti į Lietuvą.
N.Venckienė nenori grįžti į Lietuvą.
N.Venckienė nenori grįžti į Lietuvą.<br>P.Mantauto nuotr.
N.Venckienė nenori grįžti į Lietuvą.<br>P.Mantauto nuotr.
N.Venckienė nenori grįžti į Lietuvą.<br>P.Mantauto nuotr.
N.Venckienė nenori grįžti į Lietuvą.<br>P.Mantauto nuotr.
N.Venckienė nenori grįžti į Lietuvą.<br>P.Mantauto nuotr.
N.Venckienė nenori grįžti į Lietuvą.<br>P.Mantauto nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

„Lietuvos rytas“

Apr 2, 2018, 11:29 AM, atnaujinta Apr 2, 2018, 12:41 PM

Išgalvota pedofilijos istorija ne vienus metus žmones mulkinusi N.Venckienė tokios pat taktikos griebiasi ir Čikagos teisme, kuris nagrinėja Lietuvos prašymą grąžinti bėglę į gimtinę.

Po to, kai teismas dar trims mėnesiams pratęsė N.Venckienės suėmimą, buvusios teisėjos advokatas įteikė naują prašymą, kuriame teigiama, kad nereikia skubėti bėglės perduoti Lietuvai, nes mūsų šalies teismai nesugebės bylos išnagrinėti nešališkai.

Nors tarp N.Venckienei pateiktų įtarimų nėra nė vieno, susijusio su politika, o ir jos nusikaltimai įvykdyti dar jai būnant Kauno apygardos teismo teisėja, suimtoji ir jos gynėjas tvirtina priešingai – visi kaltinimai politiniai, o teisėsaugininkų nemalonę N.Venckienė užsitraukė dėl to, kad kritikavo valdžią.

Bene didžiausią nerimą N.Venckienei kelia įtarimas dėl pasipriešinimo policininkui ir jo sumušimo, nes į tokius nusikaltinus JAV žiūrima itin rimtai – už tai gresia laisvės atėmimas ne vieniems metams.

Nuo šio kaltinimo bėglė su savo advokatu bando išsisukti itin kūrybingai.

Jie pareiškė, jog nėra jokių įrodymų, kad asmuo, kuriam 2012 metų gegužės 12 dieną vaduojant Laimutės Stankūnaitės dukterį iš jos namų trenkė N.Venckienė, buvo policininkas.

O jei toks ir yra, esą neįrodyta, kad N.Venckienė jam priešinosi ir trenkė tyčia. „Nėra nei medicininių išrašų, nei vaizdo įrašo“, – meluojama teismui.

„Toks įrašas iš tikrųjų yra. Visą mergaitės paėmimą filmavo pareigūnai, ir ne viena kamera. Jų buvo daug filmuojančių“, – bėglės žodžius paneigė advokatas Gintaras Černiauskas, kuris padėjo L.Stankūnaitei iš laikinosios globėjos namų paimti dukterį.

Pasak jo, pareigūnai yra nufilmavę ne tik tai, kaip N.Venckienė trenkė ją nuraminti bandžiusiam pareigūnui, bet ir kaip spyrė ir bandė įkąsti nuo jos su dukterimi tolstančiai L.Stankūnaitei.

Savo prašyme teismui N.Venckienė rašo, kad Lietuvos policija ją galėjo suimti iškart po gegužės 17-osios įvykių, tačiau to nepadarė, o tai esą tik įrodo, jog byla yra politinė.

Tačiau neužsimenama apie tai, kad N.Venckienė tuo metu buvo teisėja ir turėjo neliečiamybę.

N.Venckienei Lietuvos teisėsaugininkai iš viso yra pareiškę įtarimus pagal 13 Baudžiamojo kodekso straipsnių.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.