Už kraupios žmogžudystės – dar baisesnės detalės: motiną pasmerkė jos pačios duktė

2020 m. rugsėjo 16 d. 19:32
Lietuvos kriminalistams greitai pavyko atskleisti praėjusią savaitę įvykdyt žmogžudystę, kuri iš pradžių atrodė labai mįslinga.
Daugiau nuotraukų (1)
Trumpiau nei per parą nustatyti ir sulaikyti Vilniaus rajono Avižienių kaimo gyventojos žudikai. Jais pasirodė esantys aukos 19-metė duktė ir jos 20-metis draugas.
47 metų moteris buvo užpulta ir peiliu subadyta penktadienio rytą prie Avižienių esančiame miške. Lavoną vakare rado grybautojai.
Tirdami šį nusikaltimą pareigūnai patikrino kelias versijas, apklausė galimus liudininkus ir nustatė, kad atsikratyti savo motinos nusprendė ne kas kitas, o jos pačios duktė.
Ji teisinasi, kad tai padaryti ją įkalbėjo jos draugas, kuris užpuolė moterį miške ir mirtinai subadė. Abu įtariamuosius savaitgalį teismas leido suimti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.